22 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 19 Nisan 2017 15:19

CEMİYETTEN ve KOMUTANLARDAN DİDİM ESNAF ODASINA ZİYARET

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

CEMİYETTEN ve KOMUTANLARDAN DİDİM ESNAF ODASINA ZİYARET

Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası  geçtiğimiz 10 Nisan 2017 günüden itibaren  hizmet vermeye başladığı Yeni Mahalle 825. Sokak 10 numaralı binada  ziyaretleri de kabul ediyor.

Taşınma işlemlerinin bitmesinin ardından her gün yoğun ziyaretçi trafiği yaşanan Oda da  Başkan Yaşar Pektaşoğlu dünde Didim Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ergun Korkmaz’ı ve ardından  Didim Garnizon Komutanı Yarbay Çetin Gülseven ile Didim Jandarma Komutanı Gürhan Kabakcı’yı kabul etti.

 

 

Didim Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ergun Korkmaz, yeni binanın daha kullanışlı ve çarşı içinde esnafa daha yakın olmasından dolayı çok iyi bir tercih olduğunu, burada Didim esnafına daha iyi hizmet verilebileceğini, dolayısıyla bu hizmet binasını Didimli Esnafa kazandırdığı için Başkan Pektaşoğlu’nu tebrik etti.

Yarbay Gülseven ve Binbaşı Kabakcı, yeni binanın Didim esnafına hayırlı olmasını dilediler ve Başkan Pektaşoğlu’nu tebrik ettiler. Didim’de yapılan bir çok güzel şeyle beraber, bu binanın da Didimlilere ve Didim Esnafına hizmette farklı bir kalite getirdiğini bundan sonrada bu kalitenin hızla artacağına emin olduklarını belirttiler.

Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yaşar Pektaşoğlu’da geçtiğimiz hafta başından beri yeni binada hizmete başladıklarını hem Didim halkından hem de Didim’deki kurum kuruluş temsilcileri ve Sivil Toplum Örgütlerinden kendilerine ziyaretlerden memnun olduğunu ve Didim Esnaf ve Sanatkarı için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti ve yeni hizmet binasının tüm Didimlilere hayırlı olmasını diledi.

 

 

Son değişiklik Çarşamba, 19 Nisan 2017 15:33
mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü