17 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cumartesi, 22 Nisan 2017 16:55

Atabay’dan 23 Nisan Mesajı

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

Atabay’dan 23 Nisan Mesajı

“TÜRK ULUSUNUN GELECEĞİ ÇOCUKLARIN OMUZLARINDA YÜKSELECEK”

 

Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay 97. si kutlanan  ve TBMM’nin Açılış günü  olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını ktulama mesajı yayınladı.

Atabay kutlama mesajında “Cumhuriyetimizin temeli olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 97. yılını büyük coşkuyla kutlamanın onurunu ve sevincini yaşıyoruz.

Bu günü bir bayram olarak geleceğin teminatı olan çocuklara armağan eden Mustafa Kemal Atatürk, böylelikle çocuklara verdiği değeri ve Türk Ulusunun geleceğinin çocukların omuzlarında yükseleceğine işaret etmiştir.

Geleceğimizi emanet ettiğimiz çocuklarımızın, gençlerimizin, bizlerin ortak sorumluluğu; büyük yoksunlukların içinde, çok zorlu mücadelelerin ardından sahip olduğumuz değerlerimize, Ata’mızın kıymetli miraslarına sımsıkı sarılıp sahiplenmek, aydınlık güneşli yarınlarımız için yılmadan, yorulmadan çalışmak ve mücadele etmektir” görüşünü dile getirdi

 

Başkan Atabay  mesajının son bölümünde; “Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin koruyucusu ve ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine çıkaracak çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 97. yıldönümünü içtenlikle kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü