18 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cumartesi, 22 Nisan 2017 20:20

ÇORUMLULAR YENİ YÖNETİMİ SEÇTİ

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

ÇORUMLULAR YENİ YÖNETİMİ SEÇTİ

Hitit Çorumlular Derneği 22 Nisan 2017 günü yaptıkları genel kurulla yeni yöneticilerini seçtiler.

Derneğin Altınkum Mahallesindeki merkezinde yapılan seçimlerde tek liste halinde hizmete talip olan adaylar seçildiler.

Yapılan yoklamada yeterli çoğunluk sağlandığı anlaşıldıktan sonra divan oluşturuldu Divan Başkanlığına Eöekli Öğretmen Asaf Pınarbaşı getirildi. ve Saygı duruşu ve istiklal marşının ardından  açılış konuşması ve Denetim raporunun okundu. Yönetim kurulunun çalışma raporu ve mali raporu okundu ve ibra edildi.

Yeni dönem çalışma programı  ve tahmini bütçe ile ilgli raporla üyelere bilgi verildi.  Ardından Yönetim ve Denetim Kurulunun seçimlerine geçildi. 7 Asil 7 Yedek üyenin seçildiği yönetim kurulunu denetleyecek olan 3 asil ve 3 yedek üyelerde belirlendi ve tek liste halinde girilen seçimler tamamlandı.

Seçimlerde Asil olarak seçilen liste şöyle, Eray Özer, Deniz Demir, Sadık Madak, Alaattin Doğan, Muharrem Yitmez, Erol Hoşgör Haydar Yurdagül, Denetim Kulu Asil üyeliklerine de Yusuf Göçen, Hayrettin Şimşek, Halil Demir seçildi.

Yönetim Kurulu yedek üyeliklerine de; Hıdır Bolgi, İhsan Sağmen, Fazlı Karaman, Gülhan Özer, Osman Coşkun, Gülcan Temiz ve Dursun Yeşiloğlu seçililerken, Denetim Kurulu yedek üyeliklerine de İsmail Madak, İbrahim Öz ve Ali Tekin Seçildi.

Dilek ve temennilerin ardından seçim tamamlanmış oldu.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü