24 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cumartesi, 22 Nisan 2017 21:33

ROTARY KULÜPTEN EBEVENYLERE İLETİŞİM SEMİNERİ VERİLDİ

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

ROTARY KULÜPTEN EBEVENYLERE İLETİŞİM SEMİNERİ VERİLDİ

Didim Rotary ve Rotarack kulüpleri 21 Nisan 2017 Cuma günü saat 18,30’da Didim Ticaret Odası Kültür Merkezinde Anne-Babaların Çocuklarıyla İletişimi" konulu bir seminer düzenledi.

Uzman Aile İletişimcisi Mustafa Keleş ve Barış Kubilay'ın verdiği seminerde çocuklarıyla katılan aileler çocuklarıyla yaşadıkları sorunları ve iletişim kurmada yaptıkları davranışların doğru ya da eksik olup olmadıkları örnekleriyle açıklandı.

Soru cevap şeklinde devam eden seminerde aileler sağlıklı ve mutlu bir gelecek için çocuklarına nasıl davranması gerektiği konusunda bilgiler edindiler.

Çocuklarıyla ebeveynlerin ücretsiz olarak katıldıkları seminerde Didim Rotary  Başkanı Oğuzhan Çağlar,  “katılımcıların güzel bir gelecek, sağlıklı bir toplum için yetiştirilecek çocukları ile topluma karşı sorumluluk duyan ailelerin birlikte bu semineri ilgi ile izlemelerinden memnun olduğunu” belirtti.

 

Çağlar; “Rotary kulübü ve Rotarackların  Didim’de yetişen  ve geleceğin emanet edileceği   bugünün çocuklarının  ve ergenlerin aileleriyle yaşadıkları iletişim problemlerinin çok yadırganacak bir durum olmamakla beraber bunu düzgün atlatılabilmesi ve sağlıklı bir nesil yetiştirebilmek için dönemin farkında olmak önemli, bizde Rotary Kulübü olarak ailelere faydalı olmasını umarak uzmanlarıyla bu konuyu değerlendirmek ve Didimlileri buluşturmak istedik. Umarım faydalı olmuştur” dedi.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü