20 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Perşembe, 27 Nisan 2017 15:35

Söylevci’den AGC’ye iade-i ziyaret

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

Söylevci’den AGC’ye iade-i ziyaret

Efeler Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Şükrü Söylevci Aydın Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Semra Şener’i makamında ziyaret etti

Efeler Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Şükrü Söylevci Aydın Gazeteciler Cemiyet Başkanı Semra Şener’e iade-i ziyarette bulundu. Ziyarete Semra Şener’in yanı sıra AGC genel sekreteri Mehmet Özçakır, AGC Saymanı Hüsamettin Kaçar, yönetim kurulu üyesi Murat Şenbaklavacı, Efeler Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler personeli Barış Erbaş ve Aşkın Yeğin katıldı.

YEREL BASININ SORUNLARINI BİLİYORUZ

Ziyarette yerel basının sorunları ele alınırken, Şükrü Söylevci geçmişte Aydın Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevini yürütmesi dolayısıyla yerel basının sorunlarını bildiğini dile getirdi. Şükrü Söylevci Aydın’da faaliyet gösteren yerel gazetelerin ayakta kalabilmesi için ellerinden gelen desteği sunacaklarını, Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan’ın da yerel gazetelerin desteklenmesi konusunda duyarlı olduğunu dile getirdi.

ORTAK PROJELER YAPILABİLİR

Aydın Gazeteciler Cemiyeti başkanı Semra Şener ise yerel gazetelerin güçlendirilmesi adına Aydın Gazeteciler Cemiyeti, Efeler Belediyesi ve Efeler Kent Konseyi’nin ortak projelerde çalışabileceğini belirterek, Aydın’da faaliyet gösteren yerel gazetelerin daha geniş kitlelere ulaştırılması ve Aydın’da  yerel gazete okuma kültürünün geliştirilmesi için birlikte çaba sarf edeceklerini belirtti. Ziyaret Şükrü Söylevci’nin hediye takdimi ve toplu fotoğraf çekilmesiyle son buldu.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü