19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Pazartesi, 01 Mayıs 2017 16:25

DİDİM VEGFEST ETKİSİ SÜRECEK

Yazan  mavi didim
Oy ver
(2 oy)

DİDİM VEGFEST ETKİSİ SÜRECEK

Didim’de geçtiğimiz hafta düzenlenen ve Türkiye’deki ilk Vegan Vejetaryen festivali olma özelliği taşıyan etkinlik 1 hafta boyunca Didim’in adının duyulmasına ve Didimle ilgili bilgilerin hem sosyal medyada hem de görsel medyada yer almasına neden oldu.

Hemen hemen tüm ulusal tv kanallarında gösterilen, bölgesel yayın yapan Tv’lerin ana haber bültenlerinde yer alan Didim VegFest yankısı ile ve tahmini olarak 50 binin üstünde ziyaretçisi ile ilk  yılda etkisini gösterdi.

Çok sayıda müzik gurubu, panelist ve mutfak atölyesi düzenlenen festivalin bitişinde Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay katılımcılara festivale verdikleri destekten dolayı plaket verdi ve festival için duygularını paylaştı.

Belediye Başkanı Atabay, Didim Turizm Altyapı Hizmet Birliği ve Belediye Meclis üyesi Sevinç Karataş'a, Didim’in Fahri hemşehrisi Hüseyin Baraner'e, Sağlıklı yaşam danışmanı Gül Kaynak'a, Beslenme uzmanı Kevser Başkara'ya, Uzman psikolog Öykü Büyükdere'ye, Gazeteci Yazar Zülal Kalkandere'ye, Gastroenterelog Dr. Mutse Banzrdach'a katkılarından dolayı teşekkür plaketi verdi

 

Türkiye'nin bir çok ilinden katılımcıların yer aldığı VegFest’e Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'de katıldı.  Belediye Başkanı Deniz Atabay ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü festivalde yer alan standları birlikte gezdiler. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Sözlü,  festivali katılım ve organizasyon konusunda başarılı bulduğunu söyledi ve emeği geçenlere teşekkür etti.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü