20 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 03 Mayıs 2017 13:37

HAFRİYAT KAMYONU YOLA TOPRAK DÖKTÜ

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

HAFRİYAT KAMYONU YOLA TOPRAK DÖKTÜ

Didim Akbük istikametinde seyreden hafriyat kamyonu trafiği tehlikeye soktu.

Didim Belediyesi Zabıta ekipleri bir ihbar üzerine gittikleri Didim’den Akbük istikametine giden bir hafriyat kamyonunun yola trafiği tehlikeye atacak şekilde hafriyat döktüğünü tespit etti.

Üstünde brandası olmayan, ve arka kapağın açık olan ve plakası okunmayan bir kamyondan yola hafriyat döküldü ihbarı alan ekipler,  ihbar edilen mevkiye  gittiklerinde youn trafiği aksatacak şekilde olduğunu tespit ettikleri ve kısa sürede iş makinaları getitilerek mevkiinin temizlenerek yolun trafiğe açıldığı öğrenildi.

 

Didim Belediyesi Zabıta Müdürü Savaş Alkan; “Didim’de şehir içi denetimlerde uygunsuz hafriyat ve yük taşıyanlara gerekli tedbirleri almaları konusunda uyarmamıza rağmen bazen böyle olumsuzluklara karşılaşabiliyoruz. Vatandaşlarımızdan üstü brandasız ve kapakları  açık tehlike yaratacak şekilde yük taşıyanları polise ya da zabıtaya bildirmesini”  istedi.  Alkan “Sorumsuzca yük taşıyan bu şahıslar yüzünden istenmeyen kazalar oluşabilir ve bunun acısını hepimiz çekebiliriz” uyarısında bulundu.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü