14 Aralık 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Perşembe, 04 Mayıs 2017 15:38

ODA BİNASI RESMEN AÇILDI

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

ODA BİNASI RESMEN AÇILDI

Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası yeni yerinde hizmetini sürdürürken dün yapılan bir törenle resmen faaliyete geçmiş oldu.

10 Nisan tarihinden beri yapılan hazırlıklarla hizmete açılan oda hizmet binası, Aydın Esnaf Odaları Birliği Başkan Vekili Hüsnü Öten’le birlikte Didim protokolü ile siyasi partilerin tamamı ve STK’ların yönetim kurulu üyelerinin katıldığı bir törenle açıldı.

Tören öncesinde bir konuşma yapan Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yaşar Pektaşoğlu, daha önceden Didim esnafına verdiğimi sözü yerine getirdik ve Didim Esnafına ve Turistik bir beldeye yakışır bu binayı tamamladık, herkese hayırlı olsun” dedi.

Ardından söz alan Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik başkan vekili Hüsnü Öten’de esnafın yaşadığı ekonomik krize ve sıkıntıya rağmen  böyle bir yeri Didim Esnafına kazandırmak  gibi zor işi başararak Başkan Yaşar Pektaşoğlu’nu kutluyorum” dedi.

Daha sonra Didim Garnizon Komutanı Çetin Gülseven, Didim Jandarma Komutanı Gürhan Kabakcı, Aydın Esnaf Odaları Birlik Başkan Vekili Hüsnü Öten ve Yaşar Pektaşoğlu kurdeleyi birlikte kestiler.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü