19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Pazar, 07 Mayıs 2017 17:20

TRİATLON ÖNCESİ MAKARNA PARtİSİ

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

TRİATLON ÖNCESİ MAKARNA PARtİSİ

Bu yıl ilki düzenlenecek olan triatlon yarışları öncesi Didim'e gelen sporcular ve yöneticilerine yarışmanın yapılacağı alanda makarna partisi düzenlendi.

Didim Belediyesi tarafından kurulan etkinlik çadırları yakınında yapılan yemek dağıtımnı Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay ve Türkiye Triatlon Federasyonu başkanı İsa Tamer Çelik birlikte yaptılar.

Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay Makarna partisi öncesi Yalı Caddesi üzerinde kurulan Didim Belediyesi Kursiyerleri ve Didim Halk Eğitim Müdürlüğü kursiyerlerinin açtığı el sanatları sergilerini de gezerek tezgah açıp satış yapan kadınların ürünlerini inceledi.

Didim'de ilki yapılan yarışlar için Didim'e gelen Federasyon başknaı İsa Tamer Çelik, uluslararası yarışmalara gidecek sporcuların 2017'nin  ilk yarışlarının Didim'de  yapılmasında kendilerine yardımcı olan Didim Kaymakamına ve Belediyeye teşekkür etti.

Altınkumu ilk kez gördüğünü söyleyen Triatlon federasyonu yöneticileri Altınkum plajının bu yarışmalar için çok uygun olduğunu bu yıl kısıtlı sayıda sporcu ile yapılan bu yarışların önümüzdeki sene festival havasında ve daha geniş bir organizasyonla yapılabileceğini ve daha çok sporcunun katılacağı bir etap haline getirilebileceğini belirtti. İlk olmasına rağmen hiçbir aksaklık yaşanmayan Didim'de sporcuların ve yöneticilerin  memnun olduklarını da söyleyen Başkan Tamer Çelik  ve  federasyon yöneticileri daha sonra makarna partisinde sporculara yemek dağıttılar.

 

Gazetemiz yayına hazırlandığı sırada triatlon yarışları devam ediyordu.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü