20 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Pazartesi, 08 Mayıs 2017 10:04

TRİATLAON SONUÇLARI

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

TRİATLAON SONUÇLARI

MİNİK ERKEKLER A1 (2008 - 2009)

Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup

1 A01 YAMAN ANLAŞAN 2008 Türkiye Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü

2 A2 SARPER CANER 2008 Türkiye Ferdi

3 A3 CAN BAKIRSOY 2008 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü

4 A4 EFE ÖZTÜRK 2008 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü

5 A5 DORUK TOPALOĞLU 2008 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü

MİNİK ERKEKLER A2 (2006 - 2007)

Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup

1 A201 İLKE HÜSEYİN AKBAY 2006 Türkiye Ferdi

2 A203 ARDA AKAR 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü

3 A204 BURAK VATANSEVER 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü

4 A205 TÜRKER BAHAR 2007 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü

5 A209 EFİM BALALAESHNİKOV 2006 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü

MİNİK ERKEKLER A3 (2004 - 2005)

Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup

1 A400 ABDURRAHMAN YAZICI 2004 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü

2 A404 YUNUS EMRE KAPSIZ 2004 Türkiye Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü

3 A405 ETHEM DÖNMEZ 2004 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü

4 A407 EMİRHAN ÇAKIR 2004 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü

5 A410 DOĞAN TÜRELİ 2004 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü

MİNİK BAYANLAR A1 (2008 - 2009)

Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup

1 A100 CEREN BAŞARAN 2008 Türkiye Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü

2 A101 SELİN BAŞARAN 2008 Türkiye Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü

3 A102 SELEN BAYRAK 2008 Türkiye Ferdi

4 A103 SUDEM TÜLÜMEN 2008 Türkiye Ferdi

5 A104 DAMLA İNCE 2008 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü

MİNİK BAYANLAR A2 (2006 - 2007)

Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup

1 A300 ÖZÜMSU AKTAN 2006 Türkiye Ferdi

2 A303 RANA YAVUZ 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü

3 A304 CEMRE CİVELEK 2006 Türkiye Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü

4 A307 NİSA İREM EYVAZ 2007 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü

5 A308 YAĞMUR ÖZKARANLIK 2006 Türkiye Ferdi

MİNİK BAYANLAR A3 (2004 - 2005)

Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup

1 A500 NARİN YAREN ÇELİK 2005 Türkiye Ferdi

2 A501 EVLA DÜNDAR 2005 Türkiye Gelibolu Spor Kulübü

3 A505 ADA ERİŞ 2005 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü

4 A506 NEVRA BAŞAK SAATLİ 2004 Türkiye Ferdi

5 A507 YOSUN TUTUM 2005 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü

YILDIZ ERKEKLER (2002 - 2003)

Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup

1 251 CİHAN BÜDÜN 2002 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü

2 252 BATURALP POLATCI 2003 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü

3 253 MUZAFFER GÜR 2002 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü

4 255 MELİH ORKUN ORHAN 2002 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü

5 261 BARIŞ ÇELİK 2003 Türkiye Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü

YILDIZ BAYANLAR (2002 - 2003)

Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup

1 351 İPEK ŞAR 2002 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü

2 352 İLAYDA ALADA 2002 Türkiye Ferdi

3 353 İPEK EYLÜL ERAVCI 2003 Türkiye Ferdi

4 356 MELİKE YILMAZ 2002 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü

5 357 DAMLA ERGÜN 2002 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü

GENÇ ERKEKLER (1998 - 2001)

Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup

1 102 AHMET BERK KOŞCAĞIZ 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü

2 103 FABİAN MERT WİNTER 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü

3 104 EMIRHAN TİRAK 2001 Türkiye Hira Spor

4 104 MUHAMMET BERTUĞ POLATCI 1999 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü

5 105 MEHMET ALPER GÜNEY 2000 Türkiye Hira SpoR

GENÇ BAYANLAR (1998 - 2001)

Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup

1 201 BÜŞRA MEŞELİ 2000 Türkiye Ferdi

2 202 SARAH ALARA İŞKİN 2001 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü

3 203 ELİF POLAT 2000 Türkiye Ferdi

4 204 GÖZDE NUR GÜVENBAŞ 2000 Türkiye Ferdi

5 205 BÜŞRA KEBELİ 2000 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü

ELİT ERKEKLER (1957 - 1999)

Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup

1 10 ALİ MUTLU 1995 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü

2 10 SEMİH ALPAY AKHUN 1967 Türkiye İzmir-Gaziemir Atletizm Spor Kulübü

3 10 ALİ YILDIZ 1984 Türkiye İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü

4 10 KUTLUHAN ÖZKUNT 1976 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü

5 10 KUTLUHAN KONUK 1997 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü

ELİT BAYANLAR (1957 - 1999)

Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup

1 71 BUSE AYGÜN 1997 Türkiye Ferdi

2 72 ESRA NUR GÖKÇEK 1996 Türkiye Ferdi

3 73 ECE BAKICI 1992 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü

4 74 İPEK ÖZTOSUN 1994 Türkiye Göztepe Spor Kulübü

5 75 ESRA DENİZ TARHAN 1972 Türkiye İzmir-Gaziemir Atletizm Spor Kulübü

HALK TRİATLONU (1957 - 1998)

Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup

1 H104 TOLGA BUDAK 1996 Türkiye Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü

2 H105 ALTAN UYSAL 1976 Türkiye Ferdi

3 H106 CÜNEYT CANER 1971 Türkiye Ferdi

4 H109 ADNAN ERİM 1961 Türkiye Ferdi

5 H110 AHMET MEREV 1974 Türkiye Ferdi

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü