21 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 10 Mayıs 2017 15:41

ÇORUMLULAR PİKNİKTE BULUŞUYOR

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

ÇORUMLULAR PİKNİKTE BULUŞUYOR

Hitit Çorumlular Derneği 22 Nisan 2017 günü yaptıkları genel kurulla yeni yöneticilerini seçmiş ve görev dağılımı yapmışlardı. .

Eray Özer’in başkan olduğu yeni yönetimde  Deniz Demir, Sadık Madak, Alaattin Doğan, Muharrem Yitmez, Erol Hoşgör ve  Haydar Yurdagül, yer almıştı.

Yeni yönetim seçim sonrası ziyaretlerine Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay’ı makamında ziyaret ederek başladı. Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay yeni yönetime başarılar diledi ve Didim’de Çorumlu nüfusun kültürel ve sosyolojik olarak Didim’in karakterini oluşturan çoğunluklardan olduğunu belirtti.

Didim Belediye Meclis Üyesi Sevinç Karataş, Ali Çağlar’ında katıldığı ziyarette, Hitit Çorumlular Derneği yeni başkanı Eray Özer 21 mayıs günü Çorumlular olarak hemşerileriyle birlikte Orman kampında yapacakları dayanışma ve tanışma pikniğine davet etti.

Didim’de yaşayan Çorum doğumlular ve Didim’de doğan Çorum nüfusuna kayıtlı çok sayıda hemşerileri olduğunu ancak kendilerini Didimli hissettiklerini ve Didim’in sosyal ve ekonomik hayatına katkı koymaya gayret ettiklerini ve edeceklerini belirterek tüm Çorumlu hemşerileri adına başkan Atabay’a teşekkür etti.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü