22 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 17 Mayıs 2017 16:18

Okullarda Son Günler Yaklaşıyor

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

Okullarda Son Günler Yaklaşıyor

Okullarda eğitim bitmesine 20 gün kala öğretmenler ve sınıf anneleri çocuklarına neşeli vakit geçirtmek ve  havaların ısınmasından dolayı dikkat dağınıklığı yaşamalarını biraz da olsa değiştirmek için çeşitli etkinlikler düzenliyorlar.

Önceki gün orman kampında yine bu amaçlı piknikte bir araya gelen  Valiler İlköğretim okulu birinci sınıf öğrencileri, aileleri ile birlikte Didim Belediyesinin City Bus arabası ile şehir turu attıktan sonra Tavşan Burnu Orman Kampında piknik yaptılar.

Valileri ilköğretim okulundan 30 kadar öğrenci ve veli dün sabah okul önünden başlayan gezinin ardından Orman Kampına götürüldü, sınıfın veli temsilcisi olan Tuğçe Gül Örgen “havaların ısınması ile birlikte çocuklarımızın sınıfta derslerinde dikkat dağınıklığı başlamıştı, oyun oynamak istekleri artmıştı, öğretmenimizle bir değerlendirme yaptık ve çocuklara böyle bir gün yaşatalım istedik, kendisi de sağ olsun resmi prosedürü halletti. Bizde hem veliler olarak bizler, hem de  çocuklarımız güzel bir gün geçirdiler, bu etkinlik için kendilerine araç tahsis eden Didim Belediyesine, çocukların eğitim yaptığı okulun müdürüne ve çocuklarının eğitimine özen ve önem gösteren öğretmelerine teşekkür ederiz” dedi. .

 

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü