14 Aralık 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cumartesi, 20 Mayıs 2017 15:04

REFERANDUM YORGUNLUĞUNU KAHVALTIDA ATTILAR

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

REFERANDUM YORGUNLUĞUNU KAHVALTIDA ATTILAR

Didim CHP Kadın kolları başkanlığı kahvaltılı bir toplantıda bir araya geldiler.

Asya Deniz Restoranda bir araya gelen Kadın Kolları üyeleri ve CHP’li yöneticiler ve Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay ve Eşi, Tuna Atabay’ında katıldığı kahvaltıda Kadın Kolları Başkanı Figen Çakmakgil, Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay ve CHP İlçe başkanı Gökmen Karataş birer konuşma yaptılar.

Kadın Kolları Başkanı Çakmakgil referandum süresince Didim’in tüm evlerini dolaşan ve Didim’de sokak sokak çalışma yapan üyelerine teşekkür ettikten sonra asıl mücadelenin yeni başladığını, başarılı  bir çalışmanın ellerinden çalındığını  dolayısıyla bir hesaplaşma anlamına gelen uygulamalar başladığını belirtti ve Sözcü Gazetesine 19 Mayıs günü yapılan müdahaleyi kınadı, susturmak istiyorlar, ancak susturamayacaklar,” dedi.

Ardından mikrofona gelen Gökmen Karataş, Kadın kolları üyelerinin çalışmalarının takdire şayan olduğunu belirti ve referandum süresince gece gündüz çalışmalarının sonucu olarak %72 gibi bir başarı elde ettiklerini ve hayır bileşenlerinin ya yana durması zorunluluğu gerektiğini söyledi.  Sözcü’ye yapılan saldırılarının önümüzdeki günlerde daha artmasından endişe ettiği söyledi. Geçmişte Kadın Kolları Başkanlığı yapan Safinaz Canpolat’a da selam gönderen Karataş kahvaltıya katılanlara teşekkür etti.

 

Belediye Başkanı Deniz Atabay’da “Figen Çakmakgil’in  kaygılarını tüm toplum olarak yaşıyoruz, ancak yan yana durmak ve Cumhuriyet Değerlerine sahip çıkmak ile bu endişelerden kurtulur ve  karşı duruşu güçlendirerek sürdürmemiz  gerek” dedi.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü