17 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cuma, 26 Mayıs 2017 15:19

OKULLAR YILSONUNA EĞLENEREK HAZIRLANIYOR

Yazan  mavi didim
Oy ver
(1 Oy)

OKULLAR YILSONUNA EĞLENEREK HAZIRLANIYOR

Eğitim Öğretim yılının bitmesine günler kala okullar çeşitli etkinliklerle tatile hazırlanıyor, yılsonu tekinlikleri içinde kimi okullar Teknoloji ve Görsel sanatlar derslerindeki yeteneklerini sergilerken, bazı okullarda müzik ve tiyatro etkinliği ile bir araya geliyorlar.

Önceki gün Mahir Özgür Damar İlköğretim okulu 4C sınıfı öğrencileri  Hayal Bahçesi isimli kır gazinosunda mezuniyet eğlencesi düzenlediler.

Yeni düzenlemesi yapılan Hayal Bahçesi işletmesi yeni konsept düzenlemesi ile  başlattıkları sezonun ilk konukları olarak Mahir Özgür Damar İlköğretim okulu öğrencilerini ağırladı.

34 öğrencisini mezun eden öğretmen Fadime Gönül’ü ve okul öğretmenleri ve mezun öğrencilerini misafir eden işyeri sahibi Kazım Fidan “yeni yerimizde ve yeni düzenlememiz ile işyerimizi faaliyete geçirdik. İlk günde 34 tane minik öğrencinin mezuniyet sevincine ortak olduk,  veliler ve öğrenciler hem eğlenip hem de ikramlarımızdan tattılar. Kendilerine bundan sonraki eğitim hayatlarında başarılar dilerim” dedi.

Bir çok toplu organizasyona ev sahipliği yapabileceklerini, ramazan boyunca toplu iftar yemekleri benzeri rezervasyonlar aldıklarını da belirten İşletmeci Fidan, bayramla birlikte eğlenceli bir mekan halinde Didimlilere hizmet edeceklerini de söyledi.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü