18 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Pazartesi, 29 Mayıs 2017 16:16

İFTAR YEMEKLERİ BELEDİYEDEN

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

İFTAR YEMEKLERİ BELEDİYEDEN

Didim Belediyesi ve Aydın Büyük Şehir Belediyesi ramazan ayı boyunca  çeşitli noktalarda iftar programları düzenleyecek.

Bunlardan ilki Ramazan’ın ikinci günü Didim Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirildi.

Yaklaşık 500 kişinin katıldığı iftar programında yemek dağıtımına Belediye Başkanı Deniz Atabay’da katıldı.  Atabay Ramazan ayı boyunca Didim Belediyesi olarak mahallelerde ve kent meydanında iftar programları düzenleyeceklerini  yemek dağıtımı dışında çeşitli sosyal etkinlik programlarının da önümüzdeki günlerde halkın  da katılımıyla gerçekleştirileceğini belirtti.

Şu ana kadar netleşen  program gereği 31 Mayıs’a kadar  Cumhuriyet Meydanında iftar yemeklerine katılacak olan Didim belediyesi, Büyük şehirle birlikte merkeze uzak bazı mahallelerde de ayrıca program yapacaklarını, Ramazan ayıdın dostluk ve kardeşliği pekiştirecek bir ay olması dolayısıyla herkese hayırlı olmasını” diledi.

1 Haziran’da Balat Mahallesinde ve Akköy’de, 2 Haziran 2017 günü  Akyeniköy’de, 3 Haziran 2017 günü  Yalıköy ve Denizköy’de, 4 Haziran 2017’de de  Akbük’te devam edilecek.

Büyükşehir 469 noktada İftar Yemeği Dağıtıyor.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Ramazan ayında 30 gün boyunca 17 ilçe ve çeşitli mahallelerde toplam 469 noktada iftar sofraları kuracak.

Aydın’ın dört bir tarafında vatandaşların Ramazan heyecanına ortak olacaklarını söyleyen Başkan Çerçioğlu, “Ramazan ayı boyunca 17 ilçemiz ve mahalleye dönen 36 beldemiz ve çeşitli mahallelerimizde 469 noktada iftar sofraları kuracağız. Atatürk Kent Meydanı’nda ve farklı iftar noktalarında her akşam Ramazan ayının ruhuna uygun etkinliklerimiz olacak. Herkese bu etkinliklerimizi bekliyoruz” dedi.

 

Başkan Çerçioğlu, bütün Aydınlıların Ramazan Bayramını tebrik ederek, on bir ayın sultanı ramazan ayının hayırlara vesile olmasını temenni etti.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü