19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 31 Mayıs 2017 15:04

DİDİMLİLER İFTARDA BULUŞUYOR

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

DİDİMLİLER İFTARDA BULUŞUYOR

Didim Belediyesi ve Aydın Büyük Şehir Belediyesi ramazan ayı boyunca  çeşitli noktalarda iftar programları devam ediyor.

Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Didim Belediyesinin ortaklaşa düzenlediği iftarda toplu yemek yeme etkinliğinde bugün Balat ve Akköy Mahallerinde devam edecek.

Cumhuriyet Meydanında 800 kişilik organizasyonla önceki gün dağıtılan yemeğe Aydın Büyükşehir Belediyesi Ayni ve Nakdi Yardımlar Şube Müdürü Refik Taşkır da,  Belediye Başkanı Deniz Atabay ile birlikte yemek dağıtımına eşlik etti. . İftar saati gelmesiyle birlikte ortak edilen duanın ardından iftar yemeğini Didimlilerle birlikte yiyen Atabay ve  Taşkır,  Didim Belediyesi, Büyük şehirle birlikte merkeze uzak bazı mahallelerde de ayrıca program yapacaklarını, Ramazan ayının dostluk ve kardeşliği pekiştirecek bir ay olması dolayısıyla herkese hayırlı olmasını” dilediler.

Başkan Deniz Atabay, bu organizasyonun yalnızca ihtiyaç sahiplerine yönelik olmadığını varsılı yoksulu herkesin, hep birlikte dayanışma ve hoşgörü içinde sofrayı paylaşması anlamına geldiğini belirtti .

Bu hafta sonuna kadar devam edecek programa  göre yarın (2 Haziran 2017) Akyeniköy’de, 3 Haziran 2017 günü  Yalıköy ve Denizköy’de, 4 Haziran 2017’de de  Akbük’te devam edilecek.

 

Aydın Büyükşehir Belediyesi Ramazan ayında 30 gün boyunca 17 ilçe ve çeşitli mahallelerde toplam 469 noktada iftar sofraları kuracak.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü