17 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 31 Mayıs 2017 15:05

TALES BULUŞMASININ ETKİLERİ DEVAM EDİYOR

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

TALES BULUŞMASININ ETKİLERİ DEVAM EDİYOR

2. Tales buluşmasına katılan gazeteciler gözlemlerini yazmaya başladılar. Didim Belediyesinin aavetlisi olarak Didim’e gelen gazeteciler Didim’den övgüyle bahseden yazıları ve haberlerini hafta başından beri kendi köşelerinde ve gazetelerde okurlarına duyuruyorlar.

Evrensel Gazetesi, NTV Haber Programı, Haber Türk Gazetesi ve bir çok Turizm Dergisinde adından bahsedilen 2. Tales buluşması Didim’de  bu sene yapılan ve ulusal ve uluslararası  basın yayın organlarında Didim’in adından bahsettiren 2. Büyük etkinlik oldu.

27 Mayıs günü gerçekleşen etkinlik köşe yazarlarından Yalçın Bayer, Demekki Yapılabiliyormuş” başlığıyla yazdığı köşe yazısında Didim’de buluşmanın başarısından bahsediyor ve gözlemlerini paylaşıyor. Bayer yazısını Enseyi Karatmayalım, diye bitirerek, umut vadeden bir buluşma olduğunu belirtiyor.

Yine Köşe Yazarlarından Yazgülü Aldoğan Karpuz Festivali Değil Felsefe Buluşması başlıklı yazısında Buluşmanın festival havasında geçtiği belirterek Didim’in tarihi ve Turistik dokusunun mutlaka gezilmesi gerektiği belirterek tavsiyelerde bulunmuş.

Yerel ve Bölgesel gazetelerin buluşmayı takip eden sayılarında Didim’den bahsedilirken, Beyaz Gazete, Evrensel, Hürriyet Gazetesi haber olarak Didim’den bahsederken,  NTV Televizyonu ana Haber Kuşağında Tales Buluşmasından övgüyle bahsetti.

Önümüzdeki günlerde aylık ya da haftalık çıkacak olan bir çok yayın organında ve Turizm Dergilerinde Didim’den ve Tales Buluşmasından bahsedilmesi bekleniyor.

 

 

 

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü