24 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cuma, 02 Haziran 2017 13:42

DT YUSUF DEMİR DİDİM’DE

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

DT YUSUF DEMİR DİDİM’DE

İstanbul’da diş hekimliği yapan Yusuf Demir Ege sahilinde yaşama hayalini Didim’de açtığı muayene hanesi ile gerçekleştiriyor.

Geçtiğimiz gün Altınkum Karakol Caddesi üzerindeki yeni muayenehanesinde hasta kabul etmeye başlayan Yusuf Demir, Diş Protez ve İmplant konusunda İstanbul’daki yetkin isimlerden birisi olarak  tanınıyor. Dt Yusuf Demir yeni açtığı iş yerinde asistanları ve yardımcılarıile birlikte diş rongeninden diş tedavilerinin tümünün yapılacağını, protez ve İmplat uygulamalarında günün gelişen teknolojisi takip edilerek tüm yenilikleri Didim’e getireceğini  söyledi. Demir; “17 yıllık hekimlik süresince hep sahil kasabasında yaşama hayalim vardı,  daha önceleri tatil için geldiğim Didim’de bu hayalimi gerçekleştirme kararım üzerine yaptığım görüşmeler sonrasında buraya gelme kararı aldım. Mutluyum ve Didimliler hizmete hazırım” dedi.

 

Açılışını Didim Akbük Hacı Bektaş Veli Cemevi Başkanı Haydar Kocabaş’ın ve Mimar Ramazan Karahan’ın yaptığı muayenehanenin son teknoloji le donatıldığı ve her türlü uygulamanın yapılabildiği öğrenildi.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü