24 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cuma, 09 Haziran 2017 14:30

TEOG BİRİNCİLERİNİN ÖDÜLLÜ İLKOKULDA VERİLDİ

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

TEOG BİRİNCİLERİNİN ÖDÜLLÜ İLKOKULDA VERİLDİ

 

Didim’de resmi kayıtlara göre 11 bin 250 öğrenci ve 700 öğretmen dün itibariyle tatile başladı.

Didim’deki okullarda (9 Haziran 2017)  dün karne heyecanı yaşandı. Atatürk İlköğretim okulunda Didim Kaymakamı İskender Yönden’in de katıldığı törenle karneler dağıtıldı.

Kaymakam Yönden Atatürk İlköğretim Okulunda düzenlenen törene Didim’de TEOG sınavında ful çeken 13 öğrencinin ödüllerini verdi. Yönden İlkokulda bu ödül törenini düzenlemedeki amaçlarının önümüzdeki yıl ortaokula başlayacak çocukların bu törenle teşvik edilerek TEOG başarını artırmaları beklediklerini belirtti.

Efeler Ortaokulundan Pelinsu Pehlivan, Ümmühan Güleç, Furkan Tarkan, Helin Bingöl, Gazi Ortaokulundan Özgür Arda, Selçuk Özsoy Ortaokulundan İbrahim Böcü, Azmi Ege Kaygusuz, Faik Talha Sakıcı, Halin Bardak ve Valiler Ortaokulundan Erkut Sağlam, Deniz Güler, Simge Engin ile Yönder Ortaokulundan   Ali Mete Çıplak çeşitli ödüller verildi. Ayrıca Atatürk İlköğretim Okulundan resim yarışmasında birinci olan Hayriye İlayda Canpolat'a ve Okul 1. Nuriye Türen'e de ödülleri verildi. Ödül töreninin ardından okunan istiklal marşı ile tatil başlamış oldu.

Tören sonrasında Kaymakam İskender Yönden Atatürk ilköğretim Okulunda bu sene okulu bitirip orta okullu olacak öğrencilerin karnelerini sınıflarında dağıttı.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü