22 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 14 Haziran 2017 14:05

FTR DOKTORU GÖREVE BAŞLADI

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

FTR DOKTORU GÖREVE BAŞLADI

Didim Devlet Hastanesi yoğun hasta başvuruları sebebiyle 3 poliklinikte Salı ve Perşembe günlerinde mesai saatlerini uzatılmış ardından da gelen talepler üzerine  Fizik Tedavi Uzmanı da sezon boyunca Didim’de göreve başladı.

Son zamanlarda  hasta sayısı artan polikliniklerden olan  Dahiliye, Psikiyatri ve Cildiye polikliniklerinde ki bu uygulamanın acildeki yoğun başvuruyu engellemeyi  amaçladığı  bilgisi verilirken, diğer taraftan yoğun fizik tedavi  polikliniği talepleri üzerine sezon boyunca bir doktor görevlendirildiği bilgisi de paylaşıldı.

Didim Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Veysel Kılıç, konuyla ilgili olarak “İlçemiz Turizm kenti olduğundan ve yaz sezonunda artan nüfusa daha iyi hizmet verebilmek için Dahiliye, Psikiyatri ve Cildiye polikliniklerimiz normal mesaisine ek olarak Hafta içi Salı ve Perşembe günleri Saat 17:00 ile 19:00 saatleri arasında da vatandaşlarımıza hizmet verecektir. Adı geçen polikliniklerde Muayene olmak isteyen vatandaşlarımızın belirlenen gün ve saatlerde hastanemize müracaat edip hizmetten yararlanabilirler” bilgisi verilmişti, önceki gün yapılan açıklama ile yeni bir poliklinik olarak  FTR Polikliniği de devreye sokuldu.  Sağlık Müdürlüğü tarafından sezon boyunca   Fizik Tedavi Uzmanı görevlendirilerek hizmet vermeye, Fizik  Tedavi sorunları olan hastaların başvuruları hafta başından beri kabul edilmeye başlandı.

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü