17 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Perşembe, 15 Haziran 2017 15:13

D-Marin’de Yoga Günleri Başlıyor

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

D-Marin’de Yoga Günleri Başlıyor

Doğu Akdeniz Çanağı’nın en büyük marina zincirlerinden D-Marin, denizciler ve denizseverler için yoga ve nefes eğitimi verecek. D-Marin Didim’de gerçekleştirilecek Yoga Günleri’ne dileyen herkes katılabilecek.

Tekneleriyle denize açılanlar için yaptırdığı yoga ile rüzgar ve denizle hareket etmeyi öğreten Selin Koldaş Denli tarafından gerçekleştirilecek bu eğitimde amaç rüzgar ve dalgalarla rahatlayarak, bedenin farklı parçalarını da keşfedebilmek. D-Marinler, teknesi olsun olmasın herkesi denizle buluşturup salon yogasının dışına çıkartmak ve yogayla tanışmamış kişilere deniz kenarında farklı bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor.

Selin Koldaş Denli ile “Marinada Yoga Etkinliği” D-Marin Didim’de 1 Temmuz’da sabah saat 08:00’de yapılacak.

“Yoga bakış açısını değiştiriyor”

 

Yoga ve nefes eğitimi, ekip ruhunu yaşatmanın yanı sıra pek çok insanın keyif aldığı ve tutkuyla bağlandığı denizde; fark edebilmeyi, dinleyebilmeyi, görebilmeyi, hissedebilmeyi sağlarken, keyifli ve özel bir deneyim sunuyor. Yoga eğitmeni Selin Koldaş Denli, Gün boyu, çoğumuz koşturma içinde kendimize zaman ayırmayı ve yaşamın keyfini çıkarmak adına mola vermeyi unutuyoruz. Hem kendimize zaman ayırmak hem de yaşarken kaçırdıklarımızı hatırlayarak tekrar görebilmemize yardımcı olmak için böyle bir deneyimi doğa ile iç içe, yoga pratiği ile derinleştirerek tadabiliriz. Tekneniz dalgalarla dans ederken; bırakın, bedeniniz de nefesinizle dans etmeye, özgürce akmaya başlasın. Deniz üzerinde teknede keyifli bir gün geçirmek için; yoganın sunacağı rahatlama, dinginlik ve özgürlüğü de yanınıza alarak, seyir halindeyken uygulamanıza başlayabilirsiniz” diyor.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü