20 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Perşembe, 15 Haziran 2017 15:13

HALK EĞİTİMDEN YILSONU ETKİNLİĞİ 5 GÜN SÜRECEK

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

HALK EĞİTİMDEN YILSONU ETKİNLİĞİ 5 GÜN SÜRECEK

Didim Halk Eğitim Merkezi kursiyerlerinin becerileri ve kurs süresince yaptıkları ürünleri 19-23 Haziran 2017 günü Didim Cumhuriyet Meydanında sergileyecekler.

5 gün sürecek etkinlikler boyunca kursiyerler el  emeklerini hem beğeniye sunup hem de satış yapacaklar. Beceri kurslarına katılan  kursiyerlerin halkoyunları, Jimnastik, Muay Thai ve Dans gösterileri de yapacakları serginin etkinlik programında 19 Haziran 2017 günü saat 17,30’da açılışı yapılacak buradaki resmi törenin ardından halkoyunları gösterileri, el emeklerinin sergilendiği defile,  ürünlerin sergilendiği standların gezilmesi ve Türk Halk Müziği kursiyerlerinin konseri gerçekleşecek.

Devam eden günlerde saat 21,30’da başlayacak etkinliklerde ikinci gün sportif kurslara katılanların Jimnastik ve Muay Thai gösterileri yapılacak, Üçüncü gün yine sportif kurslara katılanların Taekwondo gösterisine Bağlama dinletisi ile devam edilecek. Dördüncü gün diksiyon kursiyerlerin şiir dinletisinin ardından Latin Dans gösteri yapılacak. Son gün  çocuklara kukla gösterisinin saati yine 21,30 ve ardından Pop Müzik konseri yapılacak.

Bilindiği gibi Halk Eğitim Merkezi bünyesinde meslek edindirme ve beceri kursları ile hem okullarda çalışmalar yürütüyor, hem de sürdürülebilir eğitimler veriyor, bu çalışmaları zaman zaman diğer kurumlarla işbirliği içinde sürdüren kurum geçtiğimiz yıl Mesleki Eğitim Merkezi ile yüzlerce Didimliye eğitimler vermişti.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü