19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Pazar, 18 Haziran 2017 09:11

BAŞKANA TARAFTAR ZİYARETİ

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

BAŞKANA TARAFTAR ZİYARETİ

Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay'ı geçtiğimiz hafta içinde iki taraftar derneği ziyaret ederek sora katkılarına verdiği desteğe teşekkür ettiler takımları adına taleplerde bulunup bilgi verip destek istediler.

İlk ziyaretçi taraftar gurubu,Galatasaraylılar derneği oldu.Yeni seçilen yönetimi ve üyeleriyle  yaptıkları ziyarette em yeni yönetimi tanıştırdılar hem de Taçsız Kral  Metin Oktay isminin bir parkta yaşatılmasını istediler.

Didim Belediye meclisi geçtiğimiz yıl Şubat ayı meclis kararında  Beşiktaşlılar Derneğinin Efsanevi başkanları Süleyman Seba adına yapmak istedikleri park için meclis, masrafları taraftarlar tarafından karşılanmak koşuluyla verilmesine karar verildiği biliniyor.

 

Ardından Fenerbahçeliler derneğinin başkan Dilaver Demir başkanlığında ziyareti gerçekleşti. Bu ziyarette kendiside Fenerbahçe taraftarı olan Belediye Başkanı Deniz Atabay'a spora verdiği katkı dolayısıyla teşekkür ettiler  ve 1 milyon üye kampanyasının devam ettiğini, bununla ilgli olarak yürütülen kampanya ile ilgili bilgi verdiler.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü