20 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Perşembe, 22 Haziran 2017 15:07

VOSVOSCULAR DİDİM'DE

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

VOSVOSCULAR DİDİM'DE

Aydın Büyükşehir Belediyesi Didim Belediyesi, AyvosBus Clüpi,  Volks Der, bayramı da içine alan 8 gün boyunca  Didim Tavşanburnu Orman Kampında olacaklar.

Tatilin ve eğlencenin içice geçeceği 1. Ulusal Didim Vosvos Kampı 24 Haziran 2017 Günü başlıyor, 1 Temmuz 2017 günü sona eriyor.

8 gün boyunca Orman kampında ve Didim içerisinde çeşitli etkinliklere katılacak olan kampçılar için belediye ve özel kurumların bazı organizasyonlar düzenlediler.

24 Haziran Cumartesi günü gelenlerin karşılanması, katılımcılara kampçı olduklarına dair bilekliklerin takılması ve kayıt edilmesi ve serbest zamanda kamp içinde tanışma yapılacak.

2.gün kahvaltının ardından bayramlaşma ve gurupların kendi eğlencelerine zaman ayırması ve müzik eşliğinde  farklı eğlenceler düzenlenecek.

3 Gün Tavla turnuvası, plaj voleybolu, halat çekme yarışması  ve Dj performansları ile eğlenceler yapılacak.

27 Haziran günü kahvaltı fasıl dinleyerek  yapılacak, gün içine voleybol karşılaşmaları ile devam eden kampta yoğurt yeme yarışması ve serbest zamanlarda DJ performansı eşliğinde eğlence sürecek, Akşam yemeği için mangal partisi yapılacak ve Ankaralı Sanatçı Enis Özçelik konserinin ardından belediye başkanı ve meclis üyeleri kampçıları ziyaret edecek ve plaket verilecek.

Bayram boyunca eğlenen volks gönüllüleri yine plaj voleybolu ve eğlenceli başlayacakları günün ardından Altınkum Yalı Caddesi üzerinde arabalarını sergileyecekler.

Perşembe günü Slov  müzik eşliğinde kahvaltının ardından yapılan voleybol karışlaşmalarının  final maçları yapılacak ve Enis Özçelik orkestrası etkinliği canlanmasını sağlayacak, Kampın organizasyonuna sponsor olan kurumların ziyareti ve plaket sunumunun ardından Tunga&Efe dans gurubundan salsa dans gösterileri gerçekleştirilecek, gün boyunca kampa neşe katan Enis Özçelik konseri gece yarısına kadar devam edecek. Gece yarısından sonra Didim'deki diskolara gitmek isteyenler için araç tahsis edilecek.

Kampın sonuna yanaşırken Volks gönüllüleri isterlerse Didim koylarını tekne ile gezilecekler, tene turu için yemek dahil bedeli katılanlar karşılayacak.

 

Son gün kampçılar kaldıkları yerleri temizleyecekler ve kampı sona erdirecekler, bir sonraki buluşma için randevulaşan kampçılar seneye kamp tarihini de belirleyecekler ve vedalaşacaklar.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü