23 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Salı, 27 Haziran 2017 13:05

DİDİM ADINA PEDALLA ADRİYATİK TURU

Yazan  mavi didim
Oy ver
(1 Oy)

DİDİM ADINA PEDALLA ADRİYATİK TURU

Didim'de bir çok etkinliğe gönüllü olarak katılıp, sağlıklı yaşam projeleri ve Didim'in tanıtılması çalışmalarını bisiklet üzerinden yapan Poseidon Bisiklet Gurubu resmi derneklerini kurarak resmi statüye kavuşmalarının ardından, Poseidon Bisiklet grubu üyelerinden Didim Halkeğitim Merkezi görsel sanatlar öğretmeni Okay Bağçeci ve Matematik öğretmeni Murat Yalçın Didim'den bisikletleri ile Yunanistan, Arnavutluk / Karadağ, Bosna Hersek / Hırvatistan , Maceristan/ Slovenya İtalya yollarında pedallayacakları uzun Adriyatik turuna Didim Home Designer mağazası önünden yola çıkarak başladılar.

Adriyatik kıyılarını pedallayarak gezecek ve Didim'i temsil edecek bu iki bisikletli macerapereste sponsor arayışlarında Didim Home Designer sponsor oldu. " Tarzını keşfet " sloganı ile yapacakları keyifli yolculuklarına Home Designer önünden başlayan maceraperest öğretmenler yapacakları  bu uzun  Adriyatik yolculuğu öncesi sohbet etmek ve bilgi verdiler.

Bu girişime sponsor olan işyeri sahibi Barış Aktaş " Didim Home Designer olarak biz nasıl kendi adımızda gururla Didim ön adını kullandıysak, düşünün ki dünyanın neresinde mağaza açarsak açalım, biz de nerede hizmet verirsek verelim Didim de orada olacak demektir, bu Didim'in tanıtımı demektir.   çok net ifade edebilirim ki doğayı koruyan, estetik anlayışı geliştiren spor, sanat ve  Didim'in tanıtımına fayda sağladığımızı düşündüğümüz gençlere ve çocuklara örnek teşkil edecek tüm etkinlikleri taşıdığımız marka sorumluluğun bir önemli bir gereği olarak elimizden geldiğince her zaman destekliyoruz. Bu keyifli yolculuklarına "Tarzını keşfet" sloganı ile yol boyu onlarla biz de pedallayacağımız için en az biz de maceraperest hocalarımız kadar mutluyuz. İyi,keyifli ve güvenli yolculuklar diliyorum " dedi.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü