23 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Salı, 27 Haziran 2017 13:06

ALTINKUM YAZARLAR FESTİVALİ START VERDİ

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

ALTINKUM YAZARLAR FESTİVALİ START VERDİ

Didim Altınkum Yazarlar Festivali  / Bayramın 2. Günü start verdi. Konuk yazarlara halkın yoğun ilgisi gözden kaçmadı.

Yazarlar Sayın Muzaffer İzgü, Sayın Musa Dinç, Sayın Atilla Yaşrin, Sayın Hüsnü Dönmezer, Sayın Özgür sevgili kitap okur hayranlarıyla hem bayramlaştı, hem söyleşti; hem de kitaplarını imzaladılar.

Yazarlar; “Geçmiş yıllara göre halkın kitaplara daha yoğun ilgi gösterdikleri konusunda hemfikir olduklarını” dile getirdiler.

Mavi Didim Gazetemiz Yazarı Sayın Musa DİNÇ ise; “Gurbetçilerin henüz salt çoğunun Didim’e tatil için henüz tam olarak dönmediklerini; ayrıca ekonomik dar boğaz ve alım gücünün düşük olması,  kitap satın almada olumsuz rol oynadığını, buna rağmen yine de halkın ilgisinden memnun ayrıldıklarını” dile getirdi.

 

Didim Altınkum Yazarlar Festivali hizmetlerini kurumsal düzeyde halka sunan Didim Belediye Başkanı Sayın Deniz Atabay, Didim Belediyesi Kültür Müdürü Sayın Naşit Oskay ve Altınkum Yazarlar Festivali Organizatörü Sayın Hayri Kandemir’in kültür sanat adına Didim Halkına yapmış olduğu bu güzel hizmetler takdire değerdir. Yaz sezonu boyunca etkinliklere ev sahipliğini üstlenmeye devam edecek olan Altınkum Yazarlar Festivali Temmuz ve Ağustos ayında hız kesmeden devam edecek.

Son değişiklik Salı, 27 Haziran 2017 14:35
mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü