23 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Pazartesi, 03 Temmuz 2017 14:51

D-Marin Didim Yogaseverlerle Buluştu

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)


Tekneleriyle denize açılanlar yoga ile rüzgar ve denizle hareket etmeyi öğrendi

D-Marin Didim Yogaseverlerle Buluştu

Doğu Akdeniz Çanağı’nın en büyük marinalarından olan D-Marin Yoga ve nefes eğitiminin ilki Didim’de 1 Temmuz'da gerçekleşti. Selin Koldaş Denli tarafından verilen eğitime Didim'de yogaseverler ilgi gösterdi.

Yoga eğitmeni Selin Koldaş Denli, D-Marin Didim’de verdiği eğitim sırasında Gün boyu, çoğumuz koşturma içinde kendimize zaman ayırmayı ve yaşamın keyfini çıkarmak adına mola vermeyi unutuyoruz. Hem kendimize zaman ayırmak hem de yaşarken kaçırdıklarımızı hatırlayarak tekrar görebilmemize yardımcı olmak için böyle bir deneyimi doğa ile iç içe, yoga pratiği ile derinleştirerek tadabiliriz. Tekneniz dalgalarla dans ederken; bırakın, bedeniniz de nefesinizle dans etmeye, özgürce akmaya başlasın. Deniz üzerinde teknede keyifli bir gün geçirmek için; yoganın sunacağı rahatlama, dinginlik ve özgürlüğü de yanınıza alarak, seyir halindeyken uygulamanıza başlayabilirsiniz” dedi.

Tekneleriyle denize açılanlar için yaptırdığı yoga ile rüzgar ve denizle hareket etmeyi öğreten Selin Koldaş Denli tarafından gerçekleştirilen eğitimde amaç rüzgar ve dalgalarla rahatlayarak, bedenin farklı parçalarını da keşfedebilmek. D-Marin marinaları, teknesi olsun olmasın herkesi denizle buluşturup salon yogasının dışına çıkartmak ve yogayla tanışmamış kişilere deniz kenarında farklı bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor.

Yoga ve nefes eğitimi, ekip ruhunu yaşatmanın yanı sıra pek çok insanın keyif aldığı ve tutkuyla bağlandığı denizde; fark edebilmeyi, dinleyebilmeyi, görebilmeyi, hissedebilmeyi sağlarken, keyifli ve özel bir deneyim sunuyor.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü