22 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Salı, 04 Temmuz 2017 15:41

DİDİM ADALET İÇİN YÜRÜMEYE GİDİYOR

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

DİDİM ADALET İÇİN YÜRÜMEYE GİDİYOR

CHP Didim İlçe başkanlığının davetiyle her gün Cumhuriyet Meydanında düzenlenen Adalet için durma eylemleri  son 3 gündür Altınkum Yalı Caddesinde yapılıyor.

Önceki gün (3 Temmuz 2017) yapılan  eylem sırasında devam eden yürüyüş hakkında bilgi veren CHP ilçe Başkanı Gökmen Karataş, zaman zaman yürüyüşe karşı yapılan provakatif eylemleri eleştirerek bu yürüyüşün partinin bir eylemi değil tüm adalet isteyenlerin ortak yürüyüşü olduğunu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı yürüyüşe her kesimden insanın katıldığını belirterek bundan rahatsız olanların kendilerinden şüphesi olan ve adaletle ilgili sıkıntısı olanlar olduğunu söyledi.

Karataş Didim CHP ilçe örgütü hem CHP iyelerinin hem de Didim li demokratların isteği üzerine  yürüyüşe katılma kararı aldıklarını, bununla ilgili  hazırlıkları yürüttüklerini belirtti ve yürüyüşle ilgili hazırlıkların devam ettiğini belirtti.

Her gün 10 binlerce kişinin katıldığı yürüyüşün güvenliği gereği bazı kuralları  olduğunu belirterek 8 Temmuz Cumartesi  günü  saat 21,’de Didim’de hareket edeceklerini belirterek yürüyüşe katılmak isteyenlerin doldurulması gereken formlar olduğu bugün (5 Temmuz 2017) 18,00’e kadar  partiye bizzat müracaat etmeleri gerektiğini belirti.

CHP İlçe Başkanlığından  katılmak isteyen Didimliler için yaptığı duyuruda da bu konu hakkında şu bilgiler verildi.

 

“Adalet yürüyüşüne katılım için 8 Temmuz Cumartesi günü saat 21.00 de Cumhuriyet Meydanından araç kaldırılacak, 9 Temmuz akşamı geri dönülecektir. Gitmek isteyenler 0 256 8114042 CHP İlçe ve, 0555 9672960 Mehmet Erol, 0543 8135916 Hasan Murat Garip adli yöneticilerimizden bilgi alıp 5 Temmuz Çarşamba günü saat 18.00'e kadar bizzat partiye müracaat edip talep oluşturmaları gerekmektedir. Talepler gidiş dönüş olarak alınacak, sadece gidiş ve kronik rahatsızlığı olanların istekleri değerlendirilmeyecek ve araçlara güvenlik nedeni ile valiz gibi eşyalar kesinlikle alınmayacaktır. “

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü