19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 05 Temmuz 2017 15:48

BAŞSAVCI DEDE'NİN TAYİNİ ÇIKTI

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

BAŞSAVCI DEDE'NİN TAYİNİ ÇIKTI

Hakimler Savcılar Kurulu’ndan dün yapılan aşağıdaki açıklama ile 780 hakim ve savcının yeri değişti.

Açıklama şöyle; "2017 yılı yaz kararnamesine ilişkin çalışmalar, 03 Temmuz 2017 tarihi itibarıyla sonuçlandırılarak karara bağlanmıştır.

Meslektaşlarımızın görev yerlerinden ayrılmalarına ilişkin tebligatlar daha önce ilân edilen takvim doğrultusunda gönderilecektir.

Kararnameye ilişkin yeniden inceleme talebi olanların, durumlarının bir an önce kesinleştirilmesini sağlamak amacıyla, tebligat yapılmasını beklemeksizin taleplerini en geç 10 Temmuz 2017 tarihi mesai bitimine kadar UYAP personel ekranından “Atanma Talep Formu” nun açıklama kısmını doldurmak suretiyle yapmaları gerekmektedir. Ayrıca fiziki olarak dilekçe göndermelerine gerek bulunmamaktadır.

Ataması yapılan meslektaşlarımıza yeni görev yerlerinde başarılar diler, kararnamelerin meslektaşlarımızın ailelerine, yargı teşkilatına ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ederiz."

 

Bu yazının ardından yayınlanan listede  Didim Cumhuriyet Başsavcısı  Mustafa Dede'nin Batman Cumhuriyet Başsavcılığına atandığı yerine Kütahya Cumhuriyet Başsavcısı   Fatih Çoban'ın Didim Cumhuriyet Başsavcısı  olarak atandığı öğrenildi.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü