24 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Perşembe, 06 Temmuz 2017 13:24

SÜPER AMATÖR LİG’DE 15 AYDIN TAKIMI YARIŞACAK

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

SÜPER AMATÖR LİG’DE 15 AYDIN TAKIMI YARIŞACAK

Didim Belediyespor’un geçen sene terk ettiği Bölgesel amatör Ligde bu sene Aydın’ı Sökespor - Bozdoğan Belediyespor – Kuşadasıspor, temsil edecek.

Didim Belediyespor’un yer alacağı ve  Süper amatör  ligde 2017-2018 Futbol Sezonu’nda   15 takım BAL’a  çıkmak için mücadele edecek.

Bölgesel Amatör Lig’den Süper Amatör Süper Lig’e düşen Didim Belediyespor’un da mücadele edecek olduğu ligde Çine Madranspor, Karpuzlu Belediyespor ve Germencikspor dahil, 2 Nazilli Takımı, 2 İncirliova Takımı, 2 Kuşadası Takımı BAL’a çıkma yükselme mücadelesi verecek. Yıldızspor, Tepecik Esnafspor, Tepecik Tuğlaspor, Merkez Yeniköyspor ve Kuyuluspor Efeler temsilcisi, Yıldızgücü ve Nazilli Sanayispor Nazilli temsilcisi, Kuşadası Trabzon Gençlikspor ve Kuşadası Esnafspor Kuşadası temsilcisi, Acarlar Belediyespor ve İncirliova Belediyespor İncirliova temsilcisi olarak mücadele edecek.

Didim Belediyespor,  Çine Madranspor, , Karpuzlu Belediyespor ve Germencikspor ilçelerini yalnız başlarına temsil edecekler.

Geçen sezon sonunda Bölgesel Amatör Lig 8.Grup’tan küme düşen Didim Belediyespor, Çine Madranspor, Karpuzlu Belediyespor ve yeni sezonda Süper Lig’in en iddialı ekiplerinden olması bekleniyor. Özellikle Didim Belediyespor’un yönetimin başarısız grafiği nedeniyle küme düşmesi Didim’de büyük üzüntü yaratmış takımdaki belirsizlik Didim’deki spor severler tarafında üzüntüyle karşılanıyor.

Didim Belediyesporda sezon bitimi öncesi kulüp başkanı Bedri Altıntaş istifa etmiş, ardından kulüp yönetiminde ayrılan Naci Saygın ve geçtiğimiz hafta Yönetim Kurulu üyesi Cemal Şahin yönetimden istifa ettiğini sosyal medya üzerinden duyurdu.

Ligin başlama tarihiyle ilgili henüz federasyon tarafından bir açıklama yapılmazken Didimli sporseverler takımla ilgili halen resmi bir açıklama yapılmamasından, haberlerin sosyal medya üzerinden paylaşılması ve belirsizlikten  rahatsızlık duyuyorlar.

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü