24 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cuma, 07 Temmuz 2017 15:43

DİDİMSPOR KENDİ TESİSİNİ OLUŞTURUYOR

Yazan  mavi didim
Oy ver
(14 oy)

DİDİMSPOR KENDİ TESİSİNİ OLUŞTURUYOR

Didimspor Kulüp başkanı Kadir Akay ve Asbaşkan Deniz Polat geçtiğimiz sene liderliği kılpayı kaçırdıkları Aydın Amatör küme 2 guruptan gurup 2. Olarak 1. Guruba çıkmış, gösterdiği başarı grafiği ile dikkatleri üzerine çekmişti.

Stadyumun yanındaki halı sahanın tribünlerini kapattırıp yağmurlu ya da güneşli havada maç seyretmeyi kolaylaştıran düzenlemeleri ile hatırlanan, Didim Belediyespor’a  Karpuzluspor maçı öncesi peşin galibiyet primi veren  Didimspor yönetimi bu sene sürpriz transferlere hazırlanırken,  Didimspor tesisleri yapıyor.

Didimspor’un dışarıdan gelecek sporcularının kalacağı yer ile taktik çalışmaların ve yönetim toplantılarının yapılabileceği  bir salonu,  antrenör ve başkanlık odası bulunan, bir katı ve dinlenme ve eğlenmek için kafeteryası bulunan bina bitmek üzere. Projeye göre kendi mutfağı da olacak olan  kafeteryada süper lig maçları uluslararası maçların izlenebilme fırsatı da yaratılacak

Didimspor Başkanı Kadir Akay ve Asbaşkan Deniz Polat’ın projelendirdiği  Didimspor tesisi için hazırlanan alanda kendilerini ziyaret ettiğimiz yöneticiler, sezon öncesi tesisi bitireceklerini, halen sürdürdükleri transfer görüşmelerinden çıkan sonuca göre açılış sırasında bazı transferlerin sözleşmelerini de açılışla beraber yapacaklarını söylediler.

ALPARSLAN BAŞKAYA DİDİMSPOR’DA

Kulüp başkanı Kadir Akay, bu sene Didimspor’un hedefinin oynayacakları Aydın Amatör Kümede 1 gurubun  lideri olmak istediklerini hedefleri doğrultusunda girişimlerde bulunduklarını  ve güzel bir futbol sezonu geçirmek istediklerini söyledi.

As başkana Deniz Polat’ta takımı oluşturmadan önce bazı hocalarla görüştüklerini, geçtiğimiz yıl Didim Belediyespor’da görev alan antrenör Alparslan Başkaya’ya takımı teslim edeceklerini hocanın istek ve önerilerine  ve hocanın onay verdiği futbolcularla bir takım oluşturacaklarını söyledi.

Alparslan hocanın bazı futbolcuları gözlemlemek  için Aydın içinde ve dışında maçları izlediğini önerdiği bazı futbolcuları izlemeye devam edeceklerini söyleyen  As Başkan Polat; “Didimlilere bu sene güzel bir futbol izlettireceğiz ve başarı için taraftarımızın desteğini bekliyoruz, Didim’de futbol adına güzel şeyler olması için çaba sarfedeceğiz”  dedi.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü