19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cumartesi, 08 Temmuz 2017 12:13

BELEDİYE KURSİYERLERİ ÇOCUKLAR GİBİ ŞENDİ

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

BELEDİYE KURSİYERLERİ ÇOCUKLAR GİBİ ŞENDİ

Didim Belediyesi tarafından düzenlenen El sanatları ahşap boyama kursu sonunda sertifikaların, Didim Belediye  Kültür Müdürü Naşit Oskan, CHP Kadın Kolları başkanı Figen Çakmakgil ve    kurs öğretmenleri Arzu Kurt’un da katıldığı törenle aldılar.

Kursiyerler beldelerini aldıktan sonra mezuniyet törenlerinin vazgeçilmez geleneği olan kep atma törenini de gerçekleştirdiler.

Kursiyerler öğrencilik duygularını yeniden yaşadıkları törenle ilgli duygularını paylaştılar.

 

Kurs öğretmeni Arzu Kurt törenle ilgili olarak verdiği bilgilerde  “sertifika alma törenimize yenilik katarak kep attık ve öğrencilik duygularımızı yeniden yaşadık. Bizlere bu güzel günü yaşamamıza öncülük eden Didim belediye başkanı Deniz Atabay,a  başkan yardımcısı  Salih Bankoğluna Belediye kültür sanat müdürü Naşit Oskay’ya  ve her daim yanımızda olan CHP ilçe Başkanı Gökmen Karataş’a ve kadın kolları başkanı Figen Çakmakgil ile el sanatları kurslarının açılmasında öncülük eden Zehra Bankoğlu,   ve derslerini ihmal etmeyip yağmur çamur demeden yollara düşen tüm kursiyer arkadaşlarımıza sonsuz teşekkür ederiz harika bir yıl daha sona erdi seneye görüşmek dileği ile tüm kursiyerlere hayat boyunca başarılar diliyorum” dedi.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü