19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Pazartesi, 17 Temmuz 2017 15:26

DEDE VEDA GEZİLERİNE DEVAM EDİYOR

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

DEDE VEDA GEZİLERİNE DEVAM EDİYOR

Didim Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Dede veda gezilerine devam ediyor.

Dün Didim Gazeteciler Cemiyetini ziyaret eden Başsavcı Dede Didim’den ayrıldığı için üzüldüğünü, 3 yıllık görev süresince Didim’de güzel ve samimi dostluklar edindiğini bunun kıymetli olduğunu söyledi. Yeni görev yeri Batman’a gitmek üzere 2 Ağustos’ta  Didim’den ayrılacağını belirten Dede kendi göreve başlamasına rağmen çocuklarının devam eden yaz okulları nedeniyle bir süre daha Didim’de ikamet edeceğini yıllık iznini de Didim’de geçirmek istediğini  söyledi.

Mavi Didim Gazetesi Yazı  İşleri Müdürü Filiz Korkmaz ve Didim Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ergun Korkmaz’a görev süresi içerisinde kendisine gösterdikleri dostluk ve samimiyetten dolayı teşekkür eden Dede gazetemiz çalışanlarının Batman’a davet etti.

Bilindiği gibi  "2017 yılı yaz kararnamesine ilişkin çalışmalar, 03 Temmuz 2017 tarihi itibarıyla sonuçlandırılarak karara bağlanmış Hakimler Savcılar Kurulu’ndan aynı gün yapılan açıklama ile 780 hakim ve savcının yeri değişmişti.

Yayınlanan kararname ile Didim Cumhuriyet Başsavcısı  Mustafa Dede'nin Batman Cumhuriyet Başsavcılığına atanmış yerine yerine Kütahya Cumhuriyet Başsavcısı   Fatih Çoban'ın Didim Cumhuriyet Başsavcısı  olarak atanmıştı.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü