19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Pazartesi, 17 Temmuz 2017 15:27

MASTERLER HAZIRLIK MAÇINDAN GALİP AYRILDI

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

MASTERLER HAZIRLIK MAÇINDAN GALİP AYRILDI

Didim Belediyesi Veteran takımı Didim  Masterler sezon hazırlıklarını sürdürürken hafta sonu bir hazırlık maçı yaptı.

Antrenörlüğünü Alirıza Gürbüz’ün yaptığı takım 16 Temmuz 2017 günü Didim Belediyesi çim sahasında Aydın Acarlar Masterler takımı ile  bir hazırlık maçı yaptı. Güzel bir hava da yapılan maç  5-3 sonuçlandı.

Takımın sorumlusu Alirıza Gürbüz bu sene 2017-2018 sezonunda hedefi büyük tutarak iyi bir takım oluşturmak istediklerini söyledi ve bu hafta sonu yine Aydın Köşk Masterler takımı ile  hazırlık maçını sürdüreceklerini açıkladı ve daha sonraki hafta Milas Masterler takımını davet ettiklerini söyledi. Sorumlu Gürbüz  Didim Masterler takımındaki bir çok sporcunun turizmci olduğu için davet edildikleri maçlara gidemediklerini ancak bayramdan Sonra Antalyada yapılacak olan Cumhuriyet Kupası turnuvasına katılacaklarını ve ardından sezon açılışı ile birlikte deplasman maçlarına gidip geleceklerini de  söyledi.

 

Hafta sonu yapılacak olan Köşk maçına ve Milas Masterlerle yapılacak maçlar serisine  tüm Didimleri davet eden Alirıza Gürbüz; “taraftar desteği  herzaman önemli olmuş ve moral desteği sağlamıştır” dedi.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü