21 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cumartesi, 22 Temmuz 2017 13:54

ŞEHİT POLİSİN ADI SÖKE’DE YAŞAYACAK

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

ŞEHİT POLİSİN ADI SÖKE’DE YAŞAYACAK

Aydın-İzmir otoyolunda 11 Ocak 2016 tarihinde gizli buzlanma yüzünden meydana gelen ve 9 kişinin yaralandığı zincirleme trafik kazasına müdahale eden Aydın Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Şube Müdürlüğü’nde görevli polis memuru İbrahim Karaarslan (44), kontrolden çıkan otomobil ile bariyer arasında sıkışarak ağır yaralanmıştı. Aydın Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınan Karaarslan, tüm müdahalelere rağmen 8 gün sonra şehit olmuştu.

Aydın Emniyet Müdürlüğü Şehit Polisin adını Söke Trafik Denetleme İstasyonuna verme kararı aldı.

Yarın (25 Temmuz 2017) Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger ve Aydın Emniyet Müdürü Dr Rahmi Baştuğ’un katılımıyla14,30’da yapılacak.

 

Aydın Valiliğinden verilen bilgide “11/01/2017 günü Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü sorumluluk alanındaki Aydın-İzmir Otoyolunda oluşan gizli buzlanma nedeni ile meydana gelen zincirleme trafik kazasında, görevli olarak kazaya müdahale ettiği esnada ağır yaralanan ve yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak 19/01/2017 günü şehit olan Polis Memuru İbrahim Karaaslan’ın ismi Söke Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliğine verilecek” Denildi.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü