18 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Salı, 25 Temmuz 2017 14:29

CEMEVİ YAZ KONSERLERİ BAŞLIYOR

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

CEMEVİ YAZ KONSERLERİ BAŞLIYOR

Didim Cemevi tarafından her yaz Cemevi bahçesinde düzenlenen yaz gecesi konserlerinin ilki 30 Temmuz Pazar günü yapılıyor ve  bu güne kadar netleşen isimlerde var.

Cemevi Başkanı Hüseyin İlhan’ın hafta başında gazetemize yaptığı açıklamaya göre Ağustos ayı boyunca her hafta sonu bir sanatçı ile yaz gecelerini serinletmeyi ve dostluk ve dayanışmayı daha da canlı hale getirme amaçlı konserler serisine başlanıyor. Konser gününe kadar Altınkum Yalı Caddesi üzerinde konserle ilgili tanıtım standı kurulacak  ve Didim Cemevi Logolu bir çok hediyelik eşyanın da bulunduğu stantta isteyenler Cemevine bağış yapabilecekler.

Önümüzdeki hafta sonu (30 Temmuz 2017) günü  Erzincanlı ses sanatçısı Taner Özdemir’in katılacağı konser in sponsorluğunu Diş Hekimi Arif Canpolat yapıyor, saat 20,30’da başlayacak konserlerde yapılan bağışlar  Cemevinin geçtiğimiz yıllarda organize ettiği üniversite öğrencileri başta olmak 50 kadar öğrenciye burs verilmesi amaçlanıyor.

 

Konser serisine  15 Ağustos Salı günü  Grup Abdal Tolga İlhan’la devam edecek konserler Ağustos ayının son konseri  25 Ağustos Cuma günü Kenan Coşkun ile yapılacak.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü