23 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Salı, 25 Temmuz 2017 14:34

MASTERLER HAZIRKLARA DEVAM EDİYOR

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

MASTERLER HAZIRKLARA DEVAM EDİYOR

Didim Belediyesi Veteran takımı Didim  Masterler sezon hazırlıklarını sürdürürken hafta sonu bir hazırlık maçı daha yaptı. Geçtiğimiz hafta Aydın Acarlar Master Takımını 5-3 yenen Didim Masterler takımı bu kez Köşk Masterlerle 3-3 berabere kaldı.

Antrenörlüğünü Alirıza Gürbüz’ün yaptığı takım 23Temmuz 2017 günü Didim Belediyesi halı  sahasında Aydın Köşk  Masterler takımı ile  bir hazırlık maçı yaptı. Güzel bir hava da yapılan maç  5-3 sonuçlandı.

Antrenör  Alirıza Gürbüz bu sene sezonda hedefi büyük tutarak iyi bir takım oluşturmak istediklerini söyledi ve bu hafta sonu yine  hazırlık maçını sürdüreceklerini açıkladı ve  Milas Masterler takımını davet ettiklerini Belirtti.

Sorumlu Gürbüz  Didim Masterler takımındaki bir çok sporcunun turizmci olduğu için sezon sonunda ancak davetlere katılabileceklerini belirtti ve davet edildikleri maçlara gidemediklerini ancak bayramdan Sonra Antalya’da yapılacak olan 03-08 Ekim 2017 tarihleri arasında yapılacak Türkiye Master Oyunlarında, 40 yaş üstü, 50 yaş üstü futbol turnuvasına katılmayı planladıklarını söyledi.

Türkiye’nin dört bir yanından katılacak takım ve sporcular eğlence, spor ve tatil imkanı bulurken yeni dostluklarında zemini oluşan Türkiye Master Oyunlarının (Turkey Masters Games) ilki geçen sene  04-09 Ekim 2016 Tarihinde yine Antalya’da düzenlenmiş. Katılımcı takım ve sporculardan büyük ilgi gören ve taktir toplarken uluslararası master-veteran spor camiasının da dikkatini çekmişti.

Hafta sonu yapılacak olan Milas Masterlerle yapılacak maçlar serisine  tüm Didimleri davet eden Alirıza Gürbüz; “taraftar desteği  herzaman önemli olmuş ve moral desteği sağlamıştır” dedi.

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü