24 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Perşembe, 27 Temmuz 2017 14:44

DİDİM BELEDİYESPOR SIR KÜPÜ GİBİ

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

DİDİM BELEDİYESPOR SIR KÜPÜ GİBİ

Yeni Futbol sezonuna Aydın Süper Amatör liginde başlayacak olan Didim Belediyespor taraftarlarına bilgi vermiyor.

Sosyal medya hesaplarının öğrenilen transferler, takımla ilgili gerçeklerin neler olduğu, takımın gelirlerinden olan ve işletmesi bu yıl takıma verilmeyen 3. Koy’un işletilmesi gibi pek çok konuda taraftarlar yönetim kurulundan istifa edenlerin kaç kişi olduğu ve halen yönetimde kimlerin kaldığı da bilinmiyor.

Takımdaki bazı futbolcuların ayrıldığını sosyal medyadan öğrenen en son Arda Odimba, Burçin Görgen ve Malik Tahirler’in takımdan ayrıldıkları  öğrenen taraftarlar bu sene takımın yönetilemeyeceği endişesini taşıyor.

Söke Spordan alınıp takım için umut bağlanan oyuncu Arda Odimba geçtiğimiz hafta içinde BAL 4. Gurupta ikinci olan Yeni Amasya sporla antrenmanlara başladığı, Malik Tahirler’in Bornova Yeşilova sporla anlaştığı ve Burçin Görgen’in de Kütahya spor ile  anlaştığı öğrenildi.

Didim Belediyespor’un önemli gelirlerinden olan 3. Koy’un işletilmesi işinin bu sene takıma verilmemesi üzerine çıkan dedikoduların ardından geçtiğimiz hafta içinde sorunun çözüldüğü ancak verilmeme sebebinin bazı suiistimallerden mi yoksa  yönetimsel sıkıntılardan mı  kaynaklandığı da merak konusu.

Hangi futbolcuların takımda kaldığı, ya da nasıl bir transfer politikasının izleneceği bilinmeyen takımın teknik direktörlüğüne kimin getirileceği, geçtiğimiz sene takımın küme düşerken başında bulunan Ayhan Yıldız ile yola devam edilip edilmeyeceği, edilecekse hangi özelliklerinden dolayı olacağı spor kamuoyu tarafından merak ediliyor.

 

Geçtiğimiz sezon projelendirilen yeni bir tesis yapılması ve stadyumda iyileştirmeler konusunda da herhangi bilgiyi paylaşmayan Didim Belediyespor takımının bu sır küpü durumunun ne kadar devam edeceği de taraftarların merak ettiği konular arasında.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü