22 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cuma, 28 Temmuz 2017 13:41

GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR

Didim Ticaret Odası,  İŞKUR Ve KOSGEB işbirliği ile her ay 25 kişiye Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi veriyor.

Didim Ticaret Odasında verilen eğitimlerde  Didim’de Girişimcilik kültürünü yaygınlaştırmak ve girişimcileri iş planı kavramı ile tanıştırarak başarılı işletmelerin kurulmasını sağlamak amacıyla gerçekleştirilen uygulamalı girişimcilik eğitimleri devam ediyor. Devam eden eğitimiler önceki gün   İŞKUR Söke Hizmet Merkezi Müdürü Cemil Altun’da katıldı.

Ticaret Odasının son dört yıldır gerçekleştirdiği eğitimlerde bu güne kadar 500’e yakın kişi eğitim aldı. Ticaret Odası 2017 sonuna kadar açacağı sınıflar için kayıtlara devam ediyor.

Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Üstündağ’da Eğitimlerin amacının girişimci adaylarının ve ilçemizin ekonomisine katkıda bulunmak olduğunu söyleyerek, tüm adaylardan başarılı işletmeler kurmalarını beklediklerini vurguladı.

İŞKUR Söke Hizmet Merkezi Müdürü Cemil Altun’da ve Didim Ticaret Odası Genel Sekreteri Mustafa Erğan kursiyerlere eğitimde ve sonrasında açacakları işlerinde başarılar diledi. Eğitime katılan kursiyerler de kendilerine sağlanan eğitim imkânlarından dolayı KOSGEB İŞKUR ve Didim Ticaret Odasına teşekkür etti.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü