19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Perşembe, 03 Ağustos 2017 09:56

SGK İL MÜDÜRÜNDEN TİCARET ODASINA ZİYARET

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

SGK İL MÜDÜRÜNDEN TİCARET ODASINA ZİYARET

Aydın SGK İl Müdürü Zeynep Yılmaz geçtiğimiz gün  Didim Ticaret Odasına nezaket ziyaretinde bulundu.  Yılmaz’ı Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Üstündağ makamında kabul etti. .

Ziyarette sırasında , Didim ve Aydın Ekonomisi, Didim’de yaz sezonunda yaşanan hareketlilik konusunda fikir alış verişinde bulundular. Üstündağ, yaz aylarında yaşanan yoğunluktan tüm kurumların etkilendiğini, iş yoğunluğu ile personel yetersizliği olduğu ve özellikle hastanede bu sorunun daha yoğun yaşandığını belirtti.  Üstündağ ilçedeki en önemli sorunun hastane olduğunu, kendilerinin de yeni bir hastane yapılması için girişimlerde bulunduklarını da söyledi. .

Geçtiğimiz Ekim ayında Aydın’a atanan Yılmaz,  Aydın’ı çok sevdiğini  “Aydın ilinin her köşesiyle bir cennet olduğunu” belirtti.

Başkan  Üstündağ da;  Didim’de gezilecek birçok yer ve uzun sahil şeridinde çok sayıda koy bulunduğunu söyleyerek bu sayede Didim’in yatırım konusunda avantajlı olduğunu vurguladı. İlçede tüm kurumların iyi bir koordinasyonu olduğunu belirtti ve “bu sayede düzeltilecek her şeyi daha kolay düzeltebiliyoruz” dedi.

SGK’nın işveren ve işçiler için çeşitli teşviklerinin devam ettiğini belirten Zeynep Yılmaz, bunun duyurulması konusundaki desteklerinden dolayı Ticaret Odasına teşekkür etti.

Ziyareti için Yılmaz’a teşekkür eden Üstündağ kurum olarak elinden gelen katkıyı sunmaya hazır olduklarını söyledi.

 

Son değişiklik Perşembe, 03 Ağustos 2017 09:58
mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü