21 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Perşembe, 03 Ağustos 2017 12:29

AK PARTİLİ KADINLAR TEŞKİLAT 1'incisi OLDU

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

AK PARTİLİ KADINLAR TEŞKİLAT 1'incisi OLDU

AK Parti Aydın Kadın Kolları İl Başkanlığı olarak, Türkiye 81 ile içerisinde hayata geçirilen Teşkilat Performans Sistemi'nde Temmuz ayındaki performansımız ile Türkiye birincisi oldu.

Didim Belediyesi Meclisi  Ak Parti Üyesi olan ve  İl Kadın Kolları Başkanı Seda Sarıbaş konuyla ilgili olarak şunları söyledi.  “ TPS AKBİS sisteminde Türkiye birincisi olduk. Bu gururu ve mutluluğu hep birlikte yaşıyoruz. Aydın’ın kaderini değiştirmek biz kadınların ellerinde, bizde Aydın’ı refah dolu günlere getirebilmek için elimizden geleni yapıyoruz.” Dedi.

 

Sarıbaş “50 kişilik yönetim kurulu üyemiz ile her gün bir önceki günden daha çok çalışıyoruz. Bizler önce bir ilçenin sonra bir ilin ve son olarak da ülkemizin kaderini değiştireceğiz. AK Parti’nin kaderi ile Türkiye’nin kaderinin aynı olduğunu biliyoruz” dediği açıklamasıan şöyle devam etti ; “Bu bilinç ile Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın biz kadınlara olan güvenini boşa çıkarmamaya özen gösteriyoruz. İşini doğru yapanın yardımcısı Allah’tır düsturunu istikamet levhası gibi taşıyoruz. Gencinden yaşlısına herkesin yanında ve yakınındayız. Bizleri görmek isteyen hiç kimseyi kırmıyoruz milletimizin derdiyle dertleniyor, sevinciyle bizlerde mutlu oluyoruz. Bu dava, muhabbettir, sevdadır, iştiyaktır, haktır. Bu dava bizlerin aşkıyla doğdu, bizlerin aşkıyla yaşayacaktır. Çalışan tüm ilçe teşkilatlarımıza teşekkür ederiz” dedi.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü