14 Aralık 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Perşembe, 03 Ağustos 2017 12:32

İSTANBUL DENİZ OTOBÜSLERİNDE DİDİM TANITILACAK

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

İSTANBUL DENİZ OTOBÜSLERİNDE DİDİM TANITILACAK

İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) araçlarından  Ayın Cenneti Köşesi Olarak Didim'i Seçti, Bu yaz hepiniz Davetlisisin çıngılıyla 40'ar saniyelik periyotlarla tanıtımı yapılacak olan Didim’le ilgili dron  çekimlerinin de olduğu Didim'in ören yerleri, doğal güzellikleri ve denizinin tanıtıldığı 40 saniyelik 2 farklı video ile Didim tanıtım filmi her 15'er dakikalık performansla yayınlanarak günde 100 kez gösterilecek.

İstanbul'un önemli ulaşım aracı olan İDO,  Bursa,   Bandırma Yalova, Marmara,  Avşa,  Adalar hattı ve Anadolu Yakası Avrupa yakası arasında 13 hatta binlerce yolcu taşıyor, Kurban Bayramına kadar devam edecek seferlerde ortalama 30 bin yolcu taşıyan şirketin tüm araçlarından 24 saat boyunca Didim’in gösterilmesi ve kurban bayramına kadar yaklaşık 1 milyon insana ulaşılması hedefleniyor.

Didim Belediyesi ve DİTAP’ın görüşmelerini sürdürdüğü, Ülkede yaşanan turizm krizine iç turizm desteği için planlanan bu uygulama ile Didim Turizmine canlılık getirilmesi umulan girişim Didimli bir çok turizmci tarafından takdirle karşılandı.

Bilindiği gibi Didim Vegan Festivali öncesi yine aynı uygulamam ile İDO araçlarından Vegan Fest’in tanıtım filmleri gösterilmiş ve dolayısıyla bir çok insanın dikkati Didim’e çekilmişti. Binlerde insanın şehir dışından gelerek festivale katılmasına neden olan tanıtım filmlerinin bu yıl yaşanan krize de çözüm olması bekleniyor.

İDO TV de yayınlanacak olan Didim reklamı :  www.youtube.com/watch?v=4MpRp2xu7nk

www.youtube.com/watch?v=ARLsfiNd9rw

 

 

Son değişiklik Perşembe, 03 Ağustos 2017 12:41
mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü