18 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 09 Ağustos 2017 07:25

DİDİM BELEDİYESPOR TOPBAŞI YAPTI

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

DİDİM BELEDİYESPOR TOPBAŞI YAPTI

Didim Belediyespor Bölgesel Amatör Ligden Aydın Süper Amatör Lige düşmesinin ardından sessizliğini bozarak  dün basın karşısına çıktı. Yönetim Kurulundan Evren Ermurat, Mustafa Teke, Cezmi Arslan ve İbrahim Hacer’in  katıldığı toplantıda bazı ayrıntılar detaylandırıldı.

Aralarında yaptıkları görev paylaşımında Evren Ermuat’ın başkan yardımcısı sıfatıyla yönetim kurulunda sözcü olarak seçildiği, Mustafa Teke’nin Genel Kaptanlığa getirildiği, İbrahim Hacer’in mali işler sorumlusu ve Cezmi Arslan’ın da projeler ve yatırımlardan sorumlu olacağı bildirilen toplantıda yeni transferler ile eski takımdan hiçbir futbolcu kalmadı takımın tamamen yeniden oluşturulduğu 6 tane de alt yapıdan transferler yapıldığı bildirildi.

Belediye Başkanı Deniz Atabay’a ve Didim Belediyespor’a destek olan tüm Didimlilere teşekkür edilerek başlanan toplantıda  Didim Belediyesi ile Gençlik Spor Bakanlığı arasında yapılan protokolle 10 yılığına yine Didim Belediyespor’a verilen sahada futbolcu soyunma odalarının olduğu kısım yıkılarak 210 m2’lik  içinde çeşitli bölümleri buluna ve daha sonra üstüne başka çıkmalarında yapılabileceği yeni bir tesis  yapılacağı  ve bunu projelendirildiği bilgisi verildi.

Mevcut soyunma odalarının olduğu kısım konulan hedefle  önümüzdeki yıl BAL geri dönüp daha sonrada 3. Lig hedefine uygun olarak  tribün eklemesi yapılabilecek olan yeni bir alan yaratılması amaçlanıyor.

Yönetim olarak yeni bir başkan seçmediklerini vekaleten yürütülecek olan başkan yardımcılığı göreviyle devam edileceğini ve birbirine inanan ve güvenen bir ekiple devam edeceklerin belirten yöneticiler 600-650 bin Tl tahmini bir bütçe ile yeni sezonda ligde mücadele edileceği de belirtildi.

Yöneticiler geçmişte olduğu gibi bu yılda ekonomik olarak Didim Belediyesinin takıma destek olacağı için başkan  Deniz Atabay’a teşekkür eden yöneticiler yeni tesisini bir buçuk ay içinde bitirmeyi hedeflediklerini belirten yöneticiler daha sonra antrenman için sahaya gelen sporcularla sözleşmelerini de imzaladılar ve günde 2 antrenmanla sezon başlayana kadar kondisyon çalışmalarına devam edecek olan takıma şu futbolcular katıldı.

Kalevi Kıvanç Demircioğlu /Ağrı, Ali Çetin/Karpuzlu, Savaş Erdil/Akçaabat Sebat, Uğur Şeremet- Cüneyt Tonyalı-Maçka, Burak Alper-Acarlar, Hasan Şahin - Sincan,  Ömer Onay/Mardin, Mustafa Arıkan-Kozlu, Ahmet Kılıç -Serdar Aşuk/Kahta, Cihad Toker/Dalyan , Yusuf Asa/Salihli, Taylan Turhat/Suruç Gençlik spordan transfer edildi.

 

Didim Belediye Alt yapıdan Civan Birdal Kutay, Umut Çelik, M. Emin Korkmaz, Yusuf Gümüştaş, Can Engil ve Ümit Cengiz yeni katılan futbolcular oldular.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü