19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 09 Ağustos 2017 14:36

VALİ KÖŞGER'E DİDİM TİCARET ODASINDAN ZİYARET

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

VALİ KÖŞGER'E DİDİM TİCARET ODASINDAN ZİYARET

Didim Ticaret Odası, Aydın Valiliğine atanan Yavuz Selim Köşger’i makamında ziyaret etti.

Ziyarete Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Üstündağ, Meclis Başkanı Hilmi Yıldırım, Meclis Üyesi Savaş Cengiz ve Genel Sekreter Mustafa Erğan katıldı.

Vali Köşger’de nazik ziyaretleri ve iyi dilekleri için misafirlerine teşekkür etti.

Ziyarette sırasında il ve ilçenin ekonomik durumu hakkında görüş alışverişinde bulundu ve Vali Köşger yaz sezonunda ticaretin nasıl gittiği  hakkında oda yetkililerinden  bilgi aldı. Didim’e geçtiğimiz hafta  Kaymakamiskender Yönen’le birlikte Didim’i gezdiğini  ve çok beğendiğini belirten Köşger, Didim’in  gelecek vadettiğini belirtti.

Didim Ticaret Odası başkanı Şaban Üstündağ Vali Köşger’e Didim adına taleplerini içeren bir dosya sundu. Üstündağ’ın verdiği dosyada,  Acil Hastane İhtiyacı, Didim – Akyeniköy  - Akköy bölünmüş yolu, Akbük – Kazıklı – Milas Bodrum havalimanı yolunun turizm yolu ilan edilmesi konularının olduğu öğrenildi.

Ayrıca;  Didim İnteraktif Tanıtım Sistemi projesi hakkındaki bilgilendirme dokümanlarını inceleyen Köşger, misafirlerinden bu konularda detaylı bilgiler aldı.

Vali Yavuz Selim Köşger 150 yataklı bir hastane talebinin onayının alındığını kısa sürede  gerçekleşeceğini, Akyeniköy – Akköy yoluna da kısa zamanda başlanacağını söyledi. .

Ziyaret sonunda Didim Ticaret Odası temsilcileri Vali Köşger’le hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü