20 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 09 Ağustos 2017 14:37

HALKTV FESTİVALİ GÖRÜNTÜLEDİ

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

1 Yol 4 Teker Programının çekimleri devam ediyor

HALKTV FESTİVALİ GÖRÜNTÜLEDİ

13. devam eden Altınkum Yazarlar Festivalinin dünkü konukları Yazar Saygı Öztürk, TV yapımcısı ve yazar Semra Topçu ve Yazar Esat Korkmaz’ın katılımıyla devam etti. Yazarlar  okurlarına kitaplarını imzalarken zaman zaman da  sohbet etme fırsatı da buldular.

Didim Belediye Başkan Yardımcısı Salih Bankoğlu’nun refakat ettiği festival gününde Halk Tv Programcısı ve yapımcılarından Semra Topçu’nun festivalde olması ve Didim’in  tarihi turistik yerleri ve kültürel etkinliklerini konu alan ve çekimleri süren “1 Yol 4 Teker programı kapsamında TV yapımcıları ve sunucuları da ekip olarak festival alanında da çekimler yaptılar.

Önümüzdeki hafta içinde yayına girmesi gereken program için Didim’in çeşitli yerlerinden çekimler devam ediyor.

Festivale katılan Semra Topçu, Sagı Öztürk ve Esat Korkmaz’a festival anısına plaketlerini veren Salih Bankoğlu; “ Adı Didim’le özdeşleşen ‘Yazarlar Festivali’ne hergün birbirinden ünlü yazarları konuk etmekten çok memnunuz, Özellikle yurtdışında yaşayan ve kısıtlı süre için Didim’e gelmiş misafirlerimizi   yazarlarımızla buluşturuyoruz ve aldıkları kitaplarla Didim’den bir hatıra ile dönmüş oluyorlar, bu da bizim için bir kazanç oluyor. Bugün de Semra Hanımı Saygı Beyi ve Esat Beyi konuk ettik, kendilerine Didim’e geldikleri için teşekkür ediyorum” dedi.

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü