20 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 16 Ağustos 2017 13:42

DİDİM HOLİDAY OTELİN TRABZON’DA BİR KARDEŞİ DAHA OLDU

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

 

DİDİM HOLİDAY OTELİN TRABZON’DA BİR KARDEŞİ DAHA OLDU

Türkiye Yol-İş Sendikası Genel Başkanı ve Türk-İş Genel Mali Sekreteri Ramazan Ağar ve yönetim kurulu üyeleri, sendikaya bağlı üyelerinin kazanılmış haklarının korunması, daha geliştirilmesi yönündeki çalışmalarının yanı sıra üyelerin, üye yakınlarının ve vatandaşların yararlanabilmesi adına başlatılan Otel zincirine bir yenisi daha eklendi. Yol-İş Holiday Otel Trabzon’da hizmete girdi.

Açılış öncesi bir tanıtım toplantısı yapan Türkiye Yol-İş Sendikası Otel ve Sosyal Tesisler Genel Koordinatörü Derviş İşçi, “Türkiye pazarına, Trabzon pazarına ve Uluslararası pazarına hizmet vereceğiz. Trabzon’a gelen şirketlere, turistlere en iyi şekilde ev sahipliği yapıp otelimizi diğer otellerimiz gibi merkez kasasına ihtiyaç olmadan ayakta tutmaya çalışacağız” dedi.

Yol-İş Holiday Otelin bakanlığı belirlediği statüler dikkate alınarak 4 yıldızlı olarak yapıldığını anlatan Türkiye Yol-İş Sendikası Otel ve Sosyal Tesisler Genel Koordinatörü Derviş İşçi, “Otelimizde 65 odamız var, 3 çok amaçlı toplantı salonumuz bulunmakta burada yemek ve toplantı yapılabilir. Trabzon halkını bekliyoruz, otelimizde kalmasalar bile kendilerini ve misafirlerini en iyi şekilde ağırlayacağız. Ege, Akdeniz ve Karadeniz mutfağını aktarmaya çalışacağız. Hep beraber Trabzon’a hizmet edeceğiz. Trabzon için isminin çok önemli olduğunu bildiğimiz için en büyük salonumuza Kanuni ismini verdik. Bu büyük salonumuzda toplantı, düğün, nikâh, nişan gibi bir çok etkinlik yapılabilir” diye konuştu.

İşçi, Yol-İş Holiday Otel’de 50 araçlık otopark olduğunu da hatırlatarak bunun Trabzon’da bir ilk olduğunu ve Otelin resmi açılışının önümüzdeki aylarda gerçekleşeceğini de sözlerine ekledi.

Bu arada Yol-İş Holiday Otel’in Müdürlüğünü genç ve başarılı Turizmci Halit Ziya Taşkın üstlendi. Taşkın, yaptığı özel açıklamada Trabzon halkına, üye ve üye yakınlarına, şehir dışından gelen yerli ve yabancı turistlere hizmetin en iyisini verebilme adına profesyonel ekiple hizmet vermenin haklı gururunu ve sevinicini yaşadıklarını söyledi.

Tanıtım toplantısına ayrıca Türkiye Yol-İş Sendikası Trabzon 1 Nolu Şube Başkanı Gökhan Gedikli, 2 Nolu Şube Başkanı Harun Erdoğan ve 1 Nolu Şube Sekreteri Ahmet Nuroğlu katıldı.

 

Bilindiği gibi Yol İŞş Sendikasının Dinlenme tesisi olarak Fevzipaşa Mahallesindeki Otel de Holiday Otel olarak hizmet veriyor. Ayrıca sendikanın Adanadaki teisis de yine Holiday Oetl Olarak hizmetini sürdürüyor

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü