18 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 16 Ağustos 2017 13:43

DİDİM TİCARET ODASI KALİTE DENETİMİNDEN GEÇTİ

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

DİDİM TİCARET ODASI KALİTE DENETİMİNDEN GEÇTİ

Didim Ticaret Odası geçtiğimiz yıl ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem belgesinin son versiyonu olan TS EN ISO 9001:2015 belgesini alarak kalitesini belgelemiş, çalışmalarında verimliliği arttırmak, hizmet kalitesini yükseltmek amacıyla başladığı Akreditasyon sürecini de 2016 Aralık ayında tamamlayarak akredite oda olmuştu.

Her sene gerçekleşen TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Belgesi gözetim denetimleri de geçtiğimiz günlerde yapıldı. Böylece Kalite Belgesinin geçerliliği bir yıl daha uzamış oldu.

Yönetim ve işleyişini kalite standartlarına göre yeniden revize eden Didim Ticaret Odası, TSE İzmir Belgelendirme Müdürlüğü tarafından gözetim tetkikine tabi tutuldu. TSE Denetmeni Muhammet Topçu denetim öncesi oda çalışanları ve yönetim kurulu üyelerine yaptığı konuşmada sistem hakkında genel bilgiler paylaştı. Odanın çalışmaları ve kalite yönetim sistemi adına yapılanlar için teşekkür etti. Gün boyu gerçekleşen denetimde tüm birimlerin çalışmalarının kalite standardına uyumu incelendi.

 

Oda Başkanı Şaban Üstündağ “Didim Ticaret Odasının kalite Yönetim Sistemi ve Akreditasyon belgesini alarak 5 yıldızlı hizmetini belgelediğini” söyledi. Odanın kalite hedeflerindeki başarısının yapılan denetimler sonucunda taçlandırıldığını belirten Üstündağ, “Didim Ticaret Odası yönetimi olarak, Didim'in ticaret hayatına yenilikler getirmek için gayret gösterdik, 2014 Mayıs ayında başlayan ve bugüne kadar gelen süre içerisinde üyelerimizin, odamızdan daha çok istifade etmelerine yönelik çalışmalar yapmakta ve yaptığımız her faaliyetin odağına üyelerimizi koymaktayız. Bu süreçte emeği gecen oda personelimize Meclisimiz ve Yönetim Kurulu üyelerine gösterdikleri özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Son değişiklik Çarşamba, 16 Ağustos 2017 13:48
mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü