18 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Perşembe, 17 Ağustos 2017 15:50

DİDİMBELEDİYESPOR TESİSLEŞECEK

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

Başkan Atabay “Sporcu Zeki Çevik Ve Ahlaklı Olursa, Başarı Arkasından Gelir!”

DİDİMBELEDİYESPOR TESİSLEŞECEK

 

Didim Belediyespor takımı sezon öncesi antrenmanlarını sürdürürken takım ve yöneticiler  toplu olarak Meandros Restoranda Özer Yapı tarafından organize edilen kahvaltılı toplantıda Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay ve  Gazetecilerle buluştu.

Cuma Özer tarafından verilen kahvaltılı toplantıda Belediye başkanı Deniz Atabay ve Kulüp yönetim kurulu adına birer konuşma yaptılar.

Belediye Başkanı Deniz Atabay, “Didim Belediyespor’un bu yılki hedefinin günü birlik başarılar ve popülist hareketler yerine planlı bir ilerleme ve yıl sonunda da başarılı bir sonuç alınacağını” söyledi ve “bu yıl yönetim kurulu ile vardıkları mutabakat sonunda tesisleşerek kalıcı başarılara imza atacak ve Didim Belediye bünyesindeki tüm branşların yararlanabileceği oluşum planladıklarını” belirtti. “başkan Atabay futbolculardan zeki çevik ve ahlaklı olmalarını istedi ve şöyle dedi; “Didim Belediyesi olarak resmi kaynaklardan aktarılabilecek tüm olanakların aktarılacağını,  yönetim kurulu üyeleri başta olmak üzere sponsorlar desteği ile bu sene başarılı bir grafik çizilmesi için sporcuların ahlaklı ve disiplinli çalışmalarını Atatürk’ün veciz sözündeki gibi zeki çevik ve ahlaklı olmanızı istiyoruz yönetime ve size güveniyorum başarılar diliyorum, yönetime size, sizi yönetime emanet ediyorum” dedi.

Didim Belediyespor yönetim kurulu sözcüsü olarak Evren Ermurat’ta, Didim Belediyespor Yönetim kurulu olarak kahvaltıyı organize eden Özer Yapı Sahibi Cuma Özere ve  katılan yönetim kurulu üyeleri ile  basın mensuplarına teşekkür etti.

 

Çalışma takvimini programladıklarını teknik ekiple birlikte şampiyonluk hedefinde bu sezon sonunda ulaşacaklarını, takıma güvendikleri söyledi ve sponsor destekleri ve Didim Belediyespor taraftarlarının takıma sahip çıkacağın güvenlerinin tam olduğunu söyledi ve önümüzdeki günlerde Saygın Guruptan Ercan ve Özcan  Saygın ile Subaşı Gruptan  Cüneyt Subaşı sponsorluğunda bir konser  düzenleneceği ve konser gelirinin tamamının Didim Belediyespor’a aktarılacağını belirtti ve sanatçının adı üzerinde görüşmelerin devam ettiğini de belirtti. Kahvaltı sonrasında Özer İnşaat yöneticisi Cuma Özer takıma zarf içinde katkısını da yönetim kurulu adına Evren Ermurat’a teslim etti.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü