22 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Perşembe, 17 Ağustos 2017 15:53

Hakan Altun Tren'i salladı!

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

Hakan Altun Tren'i salladı!

 

Duygusal şarkıların usta ismi Hakan Altun, Didim'e kalite getiren Tren Beach Club'ta sevenleriyle buluştu. Yaklaşık 3 saat sahnede kalan Hakan Altun, 12'nci albümü olan 'Konu Aşk'ı müzikseverlerin beğenisine sundu. Romantik Prens olarak adlandırılan şarkıcı, 'Telefon' ve 'Hani Bekleyecektin?' gibi şarkıları ile Tren'i dolduranlara romantizm dolu bir yaz gecesi yaşattı.
Tren'in ortaklarından Serkan Özbey, "Didim Türkiye'de çok özel bir tatil kenti. Biz, buraya gördüğümüz anda eğlence yatırımı yapmak için karar verdik ve Tren markasıyla Didim'e imzamızı atmaya çalışıyoruz. Önümüzdeki yaz sezonu için Türkiye'nin güçlü sanatçılarıyla 2018 Ocak ayı itibariyle anlaşmalarımızı yapacak ve 2018 yaz aylarında her hafta bir ünlü ismi Didim'e getireceğiz" dedi.
Verdiği muhteşem konser sonrası konuştuğumuz Hakan Altun, "İlk kez Didim'de sahne aldım. İnanın, böyle görkemli bir kulüpte şarkı söyleyeceğimi bilmiyordum. Sahneye çıktığım anda şaşırdım. Tren, Didim'e çok yakışmış. İnanın, Demet Akalın'ın dediği ve instagramında videosunu paylaştığı gibi, sahneye çıkınca kendimi İbiza'da hissettim. Bundan böyle her yaz Tren'de sahne almayı isterim" " diye konuştu. Haber: Ergun Korkmaz

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü