19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cuma, 18 Ağustos 2017 15:25

FIRTINA GİBİ GELİYORUZ

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

FIRTINA GİBİ GELİYORUZ

Didim Belediyespor yeni takviye ettiği yeni oyuncularla birlikte güçlenerek çalışmalarını sürdürüyor.

Didim Belediyespor transfer çalışmalarını tamamladıktan sonra Antrenör Ayhan Yıldız denetiminde ve taktik   hergün çift antrenmanla kondisyon ve taktik çalışması yapıyorlar.

Sabah saat 8’de Çamlık’ta  yapılan sabah antrenmanında düz koşu, ısınma ve kültür fizik hareketlerinin ardından kondisyon çalışmaları yapan takım hem birlikte uyumlu hale gelmeye çalışırken antrenmanın neşeli geçmesi de takım ruhunun gelişmesine yardımcı oluyor.

Herbir farklı takımlardan gelen sporlular bulundukları mevki ve takım içinde hangi görevlere getirileceği ve antrenör Ayhan yıldız’ın oyuncuları gözlemlediği ikinci çalışma Didim Atatürk Stadyumunda yapılıyor. Burada da düz koşuyla başlayan antrenman taktik çalışması ve kondisyon çalışması içiçe geçirilerek yapılıyor.

Yapılan transferlerin performansları  ve stadyumun Didim durum ile ilgili gözlemler yapmak için her antrenmanda mutlaka yöneticilerde bulunuyor.

Didim Belediyespor yönetici Evren Ermurat ilk gözlemlerinde doğru transferler yaptıkları görmekten memnun olduklarını halen görüşmeleri süren bir kaleci ve yedekte tutabilecekleri bir stoper daha almak istediklerini belirtti ve oyuncuların uyum sorunun olmayacağına inandığını hedeflerinin şampiyonluk olduğu için disiplinli yönetim yapacaklarını belirtti ve taraftar gurupları ile görüştüklerini önümüzdeki günlerde Didimli işadamları ve bürokratları ziyaret ederek takım için önerilerini alacakların da belirtti.

 

10 gündür çift antrenmanla çalışan takımın lige girişte fırtına gibi olacağını, lig başlamadan önce yapacakları hazırlık maçlarında takımın taraftarlar tarafından da beğenileceğini umduklarını söyledi.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü